Koszula
moda i trendy
Źródło: pixabay.com

Styl damski.

Nadciąga okres, kiedy każda z kobiet pójdzie na zakupy do centrum handlowego, pragnąc poprawić sobie nastrój sprawunkami. Jest świetny sposób żeby skorzystać z nabywania idealnych, wymarzonych rzeczy po przyciągających cenach. Trzeba selekcjonować tylko rzeczy, jakie nie wyjdą z mody po jednym sezonie. Moda męska 2015 proponuje sporo unikatowych rzeczy, jakie przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. To samo dotyczy pań, białe koszule, czy wiatrówki damskie zawsze znajdą miejsce w garderobie porządnie ubranej pani.
młody mężczyzna
Opracował: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinien ubierać się prawdziwy mężczyzna?

Nie od dziś wiadomo, że wizerunek jest niezmiernie istotnym elementem, który ma wpływ na sporo szczegółów w ciągu naszego życia. W związku z taką sytuacją powinniśmy się zatroszczyć, aby był on zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu również w najmniej komfortowej sytuacji będziemy zatrzymywali klasę. W tym miejscu powinno się przyznać, że o ile kobiety niezmiernie ochoczo dbają o prywatną prezencję, to jednak mężczyźni w znaczącej mierze bagatelizują ten ważny aspekt.
mężczyzna
Opracował: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Największe błędy modowe polskich mężczyzn

Aktualnie panowie mają coraz większą świadomość jak ważny może być ich wygląd. W niniejszym materiale przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi pomyłkami.
Mężczyzna
Opracował: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju fragmenty ubrania powinien kupić atrakcyjny mężczyzna?

Duża część z nas niesłychanie dobrze wie, że nasz wygląd zewnętrzny jest szalenie istotnym aspektem naszego życia. Praktyka ukazuje nam, że jest on bowiem w stanie w szeregu przypadków zaprocentować w chwilach, gdy najmniej się tego spodziewamy. W związku z taką sytuacją musimy czynić wszelkie starania, aby praktycznie w każdej chwili naszego życia prezentować się atrakcyjnie.
Biżuteria
Opracował: Evelyne La Hola
Źródło: Kate&Kate

Jeżeli jesteś prawdziwą, dojrzałą kobieta, uwielbiasz błyskotki i chcesz być zawsze na bieżąco z wprowadzonymi i zmodernizowanymi produktami na sprzedasz – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat hurtowni biżuterii.

System gospodarczy biżuterii w Polsce osiąga swoje mazimum, pojawia się dużo możliwości. Liczba otwartych punktów sprzedaży wzrasta z każdym rokiem. Dziś każda dojrzała Pani pragnie mieć w swoim kobiecym wyposażeniu choć jeden składnik biżuterii.
garnitur
Opracował: athomson

Karnawałowe przeboje garniturowe…

Na karnawałowych balach każdy chce wyglądać wyjątkowo.Dla panów na bal odpowiednie są zarówno klasyczne garnitury, wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak też linie przeznaczone na szczególne okazje.
Marka Digel w kolekcji Ceremony proponuje ekskluzywne garnitury i eleganckie surduty. Wszystkie elementy kolekcji zaplanowane są tak, by można było je ze sobą łączyć i tworzyć własny, niepowtarzalny strój. Dodatkowo linię tę uzupełnią plastrony, kamizelki, chusteczki itp.
Na parkiecie będą królowały ciemne, nasycone barwy. Elegancka kolorystyka podkreślona jest subtelnym blaskiem tkanin, z których uszyte są garnitury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.