Golenie
artykuły do golenia
Opracował: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com

Elegancki mężczyzna musi być ogolony, dbaj o doskonałe środki pielęgnujące oraz akcesoria dla porannego golenia

Zadbany mężczyzna każdego dnia powinien ogolić się oraz zadbać o cerę twarzy i szyi. Zaniedbany zarost powoduje brzydkie wrażenie oraz źle świadczy o człowieku. Jednakże golenie nie zawsze staje się komfortowe, zdarza się, że męska skóra zostaje pod wpływem golarki podrażniana. Należy stosować zatem dobre urządzenia do golenia, jak także najlepsze kosmetyki.
krem do golenia
Opracował: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com

Panowie także mogą dbać o swoją aparycję!

Kobiety bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że o swoją prezencję zewnętrzną należy zadbać. No jakby nie patrzeć działa u nas od zatrzęsienia salonów fryzjerskich albo gabinetów kosmetycznych. Jednak z facetami jest nieco inaczej. Czyli można powiedzieć, iż mężczyźni, którzy umieją zadbać o swój wygląd zewnętrzny, swoją aparycję, są w znaczącej mniejszości. Może to się za jakiś czas odmieni, owe proporcje zostaną tak jakby zamienione, lecz na ten moment sytuacja jest taka, że mężczyźni, którzy umieją zadbać o chociażby własny ubiór są w znakomitej mniejszości.
golenie i kremy
Opracował: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com

To, co niezbędne do golenia

Produkty potrzebne do golenia są kluczowymi produktami wytworzonymi specjalnie dla mężczyzn, którzy zmagają się chociażby z nadmiernie bujnym zarostem lub po prostu preferują jego brak. Polecane produkty tego gatunku da się także napotkać w prasie czy katalogach reklamowych dużych oraz cenionych firm. Potrzeba pamiętać, że ceniony Ałun, tak jak wiele kosmetyków wysokiej jakości, jest istotnym środkiem pielęgnacyjnym dla mężczyzn, który wywiera działanie regeneracyjne i ochronne, a jednocześnie składa się z od lat sprawdzonego, naturalnego składnika - ałunu potasowego, najczęściej używanego w sztyfcie.
akcesoria do golenia 2
Opracował: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Poranek wytwornego mężczyzny

Ranek październikowy to jest jakiś koszmar. Budzi się człowiek rankiem, całkiem ciemno za oknami, obok drzemie ukochana. Na pietrze rozlega się awantura. To nie dzieci, na nie jest zbyt wcześnie. To niechybnie kiciusie biorą się za łby. No cóż, czas wstać... Jeszcze tylko jeden z kotowatych przybędzie po ranną dawkę pieszczot. Nie możliwym jest tegoż uniknąć. Jeszcze w ciemności pojawia się coś mięciutkiego, z zapalającymi się oczyma. Później już tylko szybkie powstanie z ciepłego łóżeczka, do umywalni i poranna toaleta.
zadbany mężczyzna
Opracował: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com

Ceniący nowoczesność mężczyzna może golić się tradycyjnie

Tradycyjne golenie na mokro z wykorzystaniem maszynki na żyletkę bądź przy pomocy brzytwy długo było zapomniane. Zdecydowana większość ceniących nowoczesność mężczyzn stawia na golenie masowo produkowanymi maszynkami o charakterze jednorazowym bądź maszynkami , które do działania potrzebują prądu. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage powraca wśród mężczyzn moda na tradycyjne golenie. Golenie jednorazową maszynką wymaga użycia kremu bądź żelu do golenia.
maszynka
Opracował: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com

Merkur 37c jest świetnej klasy maszynką do golenia

Jeżeli chcemy obdarzyć bliskiego faceta czymś wspaniałym, to przeważnie spoglądamy na przeróżnego rodzaju gadżety, a z góry odrzucamy przedmioty, które mogą okazać się przez niego używane w codziennym życiu, uważając, że jest to nazbyt praktyczne, a więc się nie nadaje. Jednak naprawdę fajnym planem na prezent, ma szansę okazać się maszynka do golenia na żyletki, które są wymienne.
krem do golenia
Opracował: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com

Wybieramy brzytwy oraz kosmetyki dla mężczyzn

Decydując się na cenionych producentów, jacy oferują dobrej jakości kremy do golenia, wybieramy wysoką jakość. W połączeniu ze znakomicie przygotowanymi zestawieniami mamy do dyspozycji ogromne doświadczenie firmy w tworzeniu znakomitych kosmetyków. Wykonywane są one z wykorzystaniem jedynie naturalnych składników, co przekłada się na wysoki komfort ich stosowania. Kremy dla mężczyzn sprawiają, że skóra po goleniu nie jest podrażniona, a twarz jest w rezultacie nadzwyczaj zadbana.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.