Handel
garderoby
Opracował: KOMANDOR S.A.

Krajowy biznes odzieżowy

Polska jeszcze kilka lat temu kojarzona była tylko ze Stadionem Dziesięciolecia, na jakim rozwijał się handel produktów z Chin. Taka opinia niestety niekorzystnie działała na nasz biznes odzieżowy, bo ani Europa wschodnia ani zachodnia zbytnio nie była zainteresowana naszymi produktami, chociaż zwykle na przykład bluzki damskie cieszyły się w kraju nadzwyczajną popularnością i były wybierane ze względu na odpowiednią jakość materiału. Także obecnie możemy znaleźć je w niezmienionej postaci w internecie, wpisując w wyszukiwarkę przykładowo hasło „bluzki damskie producent”.
moda
Opracował: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Za aktualnie panującą modą próbują nadążyć ludzie zajmujący się produkcją ubrań

Moda to element życia ludzkiego, który nierzadko, a właściwie ciągle się zmienia. Modzie podlegają rozmaite elementy codzienności. Zwykle jednak mówiąc na temat mody myśli się o elementach związanych z ubraniami i generalnie wyglądem ludzi. Trendy w modzie ulegają zmianom dość często, niejednokrotnie można także zauważyć, że elementy modne w przeszłości wracają i ponownie są kupowane przez wielkie grupy osób.
secondhand
Opracował: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com

Moda na lumpeksy jest coraz bardziej powszechna. Dlaczego tak jest?

Generalnie to popularność sklepów z odzieżą używaną aktualnie już nie jest dziwne. To zainteresowanie taką odzieżą trwa już dobrych parę lat, chociaż przez ten okres wiele rzeczy się zmieniło. Dawniej nie każdy szanował tego typu ubrania uważając, iż są gorsze, gdyż używane, obecnie zaś są one traktowane jako normalne sklepy odzieżowe. Pomimo, że oferują towar second hand, to jest naprawdę wysokiej jakości, a wybór jest spory. Odzież używana w największej liczbie przypadków przychodzi do nas z krajów zachodnich, jak Niemcy i Anglia i jest to interesująca alternatywa dla „masówki”, jaką oferują różnorodne sieci sklepów. Chcesz się tym zająć, chcesz być jak importer odzieży używanej? Koniecznie przeczytaj!
suknia ślubna
Opracował: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli w niedalekim czasie czeka Cię jakaś impreza rodzinna, zostaniesz Panną młodą lub masz komunijne dziecko – zainwestuj swój czas i pieniądze w salon z sukniami ślubnymi i komunijnymi

Runek odzieżowy dla ślubów osiąga swoje maximum. Otwierają się nowe firmy, sklepy. Pojawiają się i rozpoczynają aktywność wyedukowani, zdolni projektanci. Gama możliwości rozszerza się co roku. Jeśli Twoim punktem mieszkaniowym jest Łódź i pobliże – powinno się zaszczepić odrobinę informacji w temacie przemysłu odzieżowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.