Odzież
wieszaki na ubrania
Opracował: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim miejscu nabywać ubrania w dużych rozmiarach?

Sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i internetowe, zazwyczaj posiadają standardową rozmiarówkę. Z tego powodu ludzie o innych, bardziej nietypowych kształtach mogą mieć duży problem z odnalezieniem ubrań odpowiednich dla ich typu sylwetki. Na szczęście aktualnie w Internecie znajduje się już niemalże wszystko. Wystarczy dobrze poszukać.
autorski blog modowy Agaty Wojtkiewicz
Opracował: 38PR
Źródło: 38PR

Jak ubierać się za nieduże kwoty?

Każdy chciałby dobrze wyglądać oraz nosić modne stroje. Nie zawsze stać nas jednak na odzież znanych, nierzadko dosyć drogich firm. Można poszukać ubrań, które nie cechują się znaną metką, lecz nadal pozostają modne.


Jak ubierać się za nieduże kwoty?

Gdzie kupować niedrogie ubrania
odzież
Opracował: ASICS
Źródło: ASICS

Wbrew wszelkim przeciwnościom losu rynek odzieżowy w Polsce jeszcze nie upadł całkowicie

Obecnie, gdy większość odzieżowych firm zleca szycie w państwach dalekiego wschodu, takich jak Wietnam albo Chiny, wydawać się może, że rodzimi wytwórcy odzieży nie mają racji bytu. Przecież stawki u nas są wielokrotnie wyższe niż w dalekiej Azji, i nawet uwzględniając wysokie opłaty za transport będzie się opłacać tam szyć odzież i ubrania. Jednak pomimo wszelkich przeciwności losu rynek odzieżowy w naszym kraju jeszcze nie upadł całkowicie.

Te rzeczy są estetyczne oraz popularne, jeśli je wybierzesz, z pewnością będziesz usatysfakcjonowana

Mawia się, że zakupy są domeną kobiet. Teza ta wydaje się być powiązana z tym, że to akurat panie najmocniej zajmują się zagadnieniem mody, jak również chętnie nabywają nowe ciuszki. Dla panów wyprawa do galerii handlowej staje się ogromnym wyzwaniem, chcą oni dokonać zakupów jak najprędzej, wybierając potrzebne towary, tymczasem kobiety lubią spacerować po butikach i oglądać, co jest modne. Dzięki temu mogą być zawsze na czasie i ubierać się rzeczywiście modnie.
modna kobieta
Opracował: Bonita Loki Teixeira
Źródło: http://www.flickr.com

Moda jako nieodłączny element życia każdego z nas

Sposób ubierania się jest nieodłącznym elementem każdej społeczności. Ubrania posiadają swoją własną przeszłość, są one formę pozasłownej komunikacji, dzięki czemu stają się fragmentem tradycji danej kultury, bowiem każde kultur ma własne stroje, nazywane ludowymi. Moda prezentuje naszą tożsamość. Obecnie, w dobie Internetu, kiedy prawie każda część naszego życia obecna jest w sieci, wygląd stał się bardzo istotny, nie tylko dziewczyny, ale także chłopcy przykuwają coraz większą wagę do tego jak wyglądają.
garderoby
Opracował: KOMANDOR S.A.

Krajowy biznes odzieżowy

Polska jeszcze niedawno kojarzona była tylko ze Stadionem Dziesięciolecia, na jakim rozwijał się handel wyrobów z Chin. Ta opinia niestety niekorzystnie działała na nasz biznes odzieżowy, bo ani Europa wschodnia ani zachodnia zbytnio nie była zainteresowana naszymi wyrobami, choć często na przykład bluzki damskie cieszyły się tu niezwykłą popularnością i były kupowane ze względu na odpowiednią jakość materiału. Też dzisiaj można znaleźć je w takiej samej postaci w sieci, wpisując w wyszukiwarkę na przykład hasło „bluzki damskie producent”.
sukienka
Źródło: pixabay.com

Które suknie są modne wiosną?

Każda pani lubi zawsze wyglądać wspaniale. Nawet w okresie kryzysu, gdy wszyscy powinniśmy zaciskać pasa, jest możliwość ubrać się elegancko i kobieco. Ważne jest by mieć pojęcie jak łączyć strój, by dobrze się prezentować. Wiosenne stylizacje powitają nas całą gamą popularnych barw i energetycznych modeli. W tym okresie królować będą barwy żółci, limonki i różu, od pudrowych barw po wyrazistą fuksję.
modne inspiracje
Opracował: Olsen
Źródło: Olsen

Ubrania, buty, dodatki

Ubranie to łatwy fortel, ażeby się odmłodzić, uwydatnić to, co w nas piękne, co w sobie doceniamy i zakamuflować felery. Ażeby modnie i stylowo wyglądać, wcale nie powinniśmy posiadać trzaskającej w szwach garderoby.
buty nike air max 90 essential
Opracował: DOLCAN
Źródło: DOLCAN

Stylowe, wygodnie jak i praktycznie – czyli buty praktycznie uniwersalne

Obecnie na co dzień żyjemy coraz szybciej – rozwojowo funkcjonujący Polacy angażują się w coraz szerszą liczbę działań, których przewagę stanowią najróżniejsze sporty.


Stylowe, wygodnie jak i praktycznie – czyli buty praktycznie uniwersalne

Wiąże się to z potrzebą zakupienia odpowiednich dodatków odzieżowych.
człowiek grający w paintball
Opracował: West Point Public Affairs
Źródło: http://www.flickr.com/

Jak szukać specjalistycznych ciuchów?

Zdarzają się czasami takie momenty, gdy musimy pilnie nabyć wyspecjalizowaną odzież, której nie możemy odnaleźć w okolicznych sklepach. W jaki sposób uporać się w tego typu sytuacji i gdzie szukać produktów, jakich nam potrzeba?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.