Android
smartphone

W jakich sytuacjach pomagają nam niektóre aplikacje? Na pewno to duże ułatwienie jeśli chodzi o bankowość elektroniczną

Razem z rozwojem smartfonów zmienił się sposób korzystania z bankowości. Teraz oprócz wizyty w stacjonarnym banku lub korzystania z bankowości internetowej pojawiła się możliwość korzystania z aplikacji mobilnej w naszym smartfonie.
Smartfon przy rowerze

MyPhone Fun – super telefony dla każdego

Wiele ludzi zainteresowanych kupnem innowacyjnego telefonu chce, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem przyciągający i miły dla oka design. W obecnych czasach solidny telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i sms-owania - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako mały komputer.
Wielofunkcyjny pilot Measy RC10
Opracował: Measy Electronics
Źródło: Measy Electronics

Pilot nie tylko do Smart TV

Measy RC10 to trzy urządzenia w jednym – pilot, mysz i laserowy wskaźnik. Rozwiązanie to powinno sprawdzić się we współpracy z donglami Measy oraz z telewizorami typu Smart TV i komputerami. To także propozycja dla tych, którym niestraszne prelekcje przed zgromadzoną publicznością.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Opracował: Samsung
Źródło: Samsung

Samsung GALAXY S4 z modułem LTE

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Europie nowego modelu GALAXY S4 zoom w wersji LTE z 10-krotnym zoomem optycznym i systemem operacyjnym Android. Samsung nadal rozwija swoją flagową linię smartfonów, wzbogacając cieszący się dużą popularnością model GALAXY S4 zoom o nowoczesną technologię łączności w standardzie LTE.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej kupowanych i najmocniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe aparaty telefoniczne łączące możliwości telefonu komórkowego oraz komputera kieszonkowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.