Stylista
modna kobieta
Opracował: Bonita Loki Teixeira
Źródło: http://www.flickr.com

Moda jako nieodłączny element życia każdego z nas

Sposób ubierania się jest nieodłącznym elementem każdej społeczności. Ubrania posiadają swoją własną przeszłość, są one formę pozasłownej komunikacji, dzięki czemu stają się fragmentem tradycji danej kultury, bowiem każde kultur ma własne stroje, nazywane ludowymi. Moda prezentuje naszą tożsamość. Obecnie, w dobie Internetu, kiedy prawie każda część naszego życia obecna jest w sieci, wygląd stał się bardzo istotny, nie tylko dziewczyny, ale także chłopcy przykuwają coraz większą wagę do tego jak wyglądają.
u fryzjera
Opracował: Austin Kirk
Źródło: http://www.flickr.com

Już teraz zmień swój wygląd, dzięki nowiutkiej fryzurze, jaką wyczaruje dla Ciebie profesjonalny stylista z Poznania

Obecnie bardzo dużo kobiet zaczyna zwracać uwagę na swój wygląd. Rozpoczynając od pasującego ubioru, a kończąc na adekwatnym kolorze błyszczyku. W tej chwili damy systematycznie odwiedzają kosmetyczkę, fryzjera , a także solarium.
farbowane włosy
Opracował: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Profesjonalne kosmetyki do włosów powinny być właściwie dobrane!

Wszędobylskie spoty reklamowe stymulujące do należytej dbałości o włosy są w stanie zafascynować wyglądem włosów aktorek lub modeli. Chociaż w znacznej części przypadków włosy w reklamie są ubarwiane graficznie, to mimo wszystko fantazjujemy o włosach jak te ukochanej modelki oraz o fryzurze jak ułożonej przez wykwalifikowanego fryzjera.
Opracował: Materiały prasowe

Co to hybrydowe paznokcie

W dzisiejszych czasach wybranie dobrych stylistów nie bywa zazwyczaj kwestią banalną. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią oraz kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców od stylizacji paznokci. Jakiemu styliście warto ufać, czy pewniej postawić na doświadczenie zawodowe czy na tanie usługi? Stylizacja paznokci to sprawa piękna, do jakiej warto podejść z rozsądkiem.
Moda dla mężczyzny
Opracował: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jak dobrze się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Odzież również mężczyznom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co istotne, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. Jak się wtedy ubrać?
Manekin
Źródło: http://pixabay.com

Męskie zakupy

Moda to, wbrew obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Również mężczyźni obracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w popularnych czasopismach oraz w internecie jest mnóstwo poradników, które pomagają mężczyznom poznać typy sylwetek męskich i wybrać najlepszy strój.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.