Panowie
czas - migawka
Opracował: Matacz
Źródło: http://www.flickr.com

Każda kobieta zasługuje na przepiękne prezenty od ukochanego mężczyzny - jako dowód miłości

Niejedna kobieta lubi biżuterię i przepięknie się w niej prezentuje. Od razu możemy dostrzec zmianę w jej postawie. Niekiedy wystarczy zaledwie niewielki drobiazg wiszący na szyi, by zrobić ogromną różnicę.


Każda kobieta zasługuje na przepiękne prezenty od ukochanego mężczyzny - jako dowód miłości

Mężczyźni nie od dziś wiedzą, że panie uwielbiają prezenty i niespodzianki.
akt - ubrania
Opracował: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Jaka biżuteria jest godna uwagi? Czy istnieje specjalna biżuteria dla mężczyzn?

Biżuteria to coś, bez czego sporo ludzi nie może się obyć. Niektórzy lubią mieć jej ogromne ilości, inni natomiast wolą mieć kilka sztuk biżuterii, jednak bardzo luksusowej. Na jakiego rodzaju biżuterię warto zwrócić uwagę?
koszule męskie
Opracował: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe trendy w modzie męskiej! O czym należy pamiętać kupując koszule jak też dodatki?

Jak wiemy największymi miłośniczkami mody jak też wszystkich najnowszych trendów są dzisiaj kobiety, jednak warto zwrócić też uwagę na standardy dotyczące mody męskiej, jaka jak się okazuje nie musi być mniej ciekawa od garderoby pań. W magazynach o modzie aż roi się od nowoczesnych fasonów męskich, tak samo na co dzień, jak też od święta. Bez różnicy na wiek panowie są w stanie zagwarantować sobie taką odzież, jaka będzie równocześnie elegancka, jak także wygodna.
jesień
Opracował: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Jeszcze zupełnie niedawno odzież dla większych mężczyzn, okazywała się być udostępniana jedynie w specjalnych marketach, które specjalizowały się w takich rzeczach. Obecnie posiadamy szansę nabyć je w większości tradycyjnych marketów odzieżowych a to w przystępnej kwocie, a również w fajnych krojach.


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Czy widzieliśmy koszulki 4xl?


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

panowie o znaczniejszych rozmiarach musieli się ubierać w specjalistycznych sklepach, których nie było sporo, albo uszyć ubrania na miarę.
Kobieta w sukience
Opracował: Belo Horizonte - MG
Źródło: http://www.flickr.com

Kilka słów o brodach – jak golić, niczym pielęgnować, jak stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej powinniśmy spotkać na ulicy panów, jacy na pielęgnację swojej brody będą w stanie przeznaczyć rzeczywiście dużo czasu. Szczególnie w wielkich miastach olbrzymią popularność zdobyły specjalne firmy, do jakich udają się panowie w celu odpowiedniego wystylizowania brody lub jej przycięcia.
Modelka, fryzura Racoon
Opracował: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Polecane akcesoria i kosmetyki do włosów

Rozmaite akcesoria i środki do pielęgnacji włosów są bardzo często kupowane i stosowane. Obecnie na szeroką skalę stosują je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istnieje bardzo dużo tego rodzaju środków, które można nabyć w drogeriach i pozostałych tego rodzaju punktach. Pielęgnacja włosów obecnie nie ogranicza się wyłącznie do mycia i rozczesywania, stosuje się dużo różnorodnych kosmetyków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.