Panowie
czas - migawka
Opracował: Matacz
Źródło: http://www.flickr.com

Każda kobieta zasługuje na przepiękne prezenty od ukochanego mężczyzny - jako dowód miłości

Niejedna pani kocha biżuterię oraz ślicznie się w niej prezentuje. Natychmiast możemy dostrzec zmianę w jej zachowaniu. Czasami wystarczy zaledwie mały drobiazg zawieszony na szyi, by zrobić kolosalną różnicę.


Każda kobieta zasługuje na przepiękne prezenty od ukochanego mężczyzny - jako dowód miłości

Mężczyźni od dawna są świadomi tego, że panie kochają podarunki oraz niespodzianki.
akt - ubrania
Opracował: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Jaka biżuteria jest godna uwagi? Czy istnieje specjalna biżuteria dla mężczyzn?

Biżuteria to coś, bez czego sporo ludzi nie może się obyć. Niektórzy lubią mieć jej ogromne ilości, inni natomiast wolą mieć kilka sztuk biżuterii, jednak bardzo luksusowej. Na jakiego rodzaju biżuterię warto zwrócić uwagę?
koszule męskie
Opracował: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe trendy w modzie męskiej! O czym należy pamiętać kupując koszule jak też dodatki?

Jak wiemy największymi wielbicielkami mody jak też wszystkich nowych trendów są dziś kobiety, jednak warto zwrócić także uwagę na standardy dotyczące mody męskiej, która jak się okazuje nie musi być uboższa od garderoby pań. W magazynach o modzie aż roi się od nowych fasonów męskich, zarówno na co dzień, jak też od święta. Bez różnicy na wiek panowie mają możliwość zapewnić sobie taką odzież, która będzie równocześnie stylowa, jak także komfortowa.
jesień
Opracował: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Jeszcze całkiem niedawno odzież dla większych mężczyzn, była dostępna jedynie w specjalnych sklepach, które specjalizowały się w takich ubraniach. Teraz mamy możliwość kupić je w różnych zwykłych sklepów odzieżowych i to w korzystnej cenie, a również w ciekawych krojach.


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Czy widzieliśmy koszulki 4xl?


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

panowie o większych gabarytach musieli się ubierać w specjalistycznych marketach, których nie okazywało się być dużo, lub uszyć ubrania na miarę.
Kobieta w sukience
Opracował: Belo Horizonte - MG
Źródło: http://www.flickr.com

Kilka słów o brodach – jak golić, niczym pielęgnować, jak stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej możemy spotkać na ulicy mężczyzn, jacy na pielęgnację swojej brody są w mocy poświęcić naprawdę wiele czasu. Szczególnie w dużych miastach olbrzymią popularność zdobyły odpowiednie firmy, do których udają się panowie w celu właściwego wystylizowania brody lub jej przycięcia.
Modelka, fryzura Racoon
Opracował: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Polecane akcesoria i kosmetyki do włosów

Rozmaite przyrządy i kosmetyki do pielęgnacji włosów są bardzo chętnie nabywane i wykorzystywane. W obecnych czasach na szeroką skalę używają ich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istnieje bardzo wiele takich produktów, które można nabyć w drogeriach i pozostałych tego rodzaju sklepach. Pielęgnacja włosów obecnie nie ogranicza się tylko do mycia i rozczesywania, wykorzystuje się wiele rozmaitych środków chemicznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.