Podeszwa
Damskie obuwie zimowe
Opracował: thebarrowboy
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju obuwie kupować na zróżnicowane pory roku?

Buty stanowią bardzo ważną część stroju, niektóre osoby twierdzą, że najbardziej istotną. Bez wątpienia wielu ludzi przywiązuje wagę właśnie do obuwia innych, które w znacznym stopniu decyduje o generalnym wyglądzie danej osoby. Obecnie wybór obuwia jest tak wielki, że niewątpliwie każdy znajdzie coś odpowiedniego.
Buty, wiązanie
Opracował: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Tenisówki nigdy nie wyjdą z obiegu

W większości sytuacji maluchy i młodzież do biegania na lekcji wychowania fizycznego kupuje trampki niskie. Są one fajne, podeszwa powoduje, że nikt się w nich nie ślizga oraz z łatwością możemy wypełniać wszelkie polecenia nauczyciela, a w dodatku jeszcze są przewiewne, więc noga się w nich nie zapoci. Co więcej świetnie nadają się nie tylko do treningów na sali, lecz również i na dworze. Jednak znacznie częściej nawet osoby dorosłe przekonują się, że odpowiednim obuwiem na lato, w którym będą mieli szansę pokonać sporo kilometrów, a na ich nogach nie zjawią się żadne zniekształcenia czy odciski, to właśnie tego rodzaju trampki.
buty KEEN
Opracował: KEEN

Buty KEEN zaprojektowane dla najmłodszych!

TARHEE - wejdą na każde wzgórze
Dzięki nim Twoje dziecko pozwoli Ci odpocząć, gdy raz je ubierze nie będzie chciało ich ściągać. Bezpieczny system sznurowania zapewnia bezpieczeństwo stopie dziecka, a niebrudząca podeszwa "NON-MARKING" odciąży Cię od codziennych obowiązków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.