Podeszwa
Damskie obuwie zimowe
Opracował: thebarrowboy
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju obuwie kupować na zróżnicowane pory roku?

Buty stanowią bardzo istotną część ubioru, niektórzy twierdzą, że najbardziej istotną. Z pewnością wielu ludzi zwraca uwagę właśnie na obuwie innych, które w wielkim stopniu decyduje o generalnym wyglądzie człowieka. W dzisiejszych czasach wybór butów jest tak wielki, że na pewno każdy może znaleźć coś odpowiedniego.
Buty, wiązanie
Opracował: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Tenisówki nigdy nie wyjdą z obiegu

W większości sytuacji maluchy i młodzież do biegania na lekcji wychowania fizycznego kupuje trampki niskie. Są one fajne, podeszwa powoduje, że nikt się w nich nie ślizga oraz z łatwością możemy wypełniać wszelkie polecenia nauczyciela, a w dodatku jeszcze są przewiewne, więc noga się w nich nie zapoci. Co więcej świetnie nadają się nie tylko do treningów na sali, lecz również i na dworze. Jednak znacznie częściej nawet osoby dorosłe przekonują się, że odpowiednim obuwiem na lato, w którym będą mieli szansę pokonać sporo kilometrów, a na ich nogach nie zjawią się żadne zniekształcenia czy odciski, to właśnie tego rodzaju trampki.
buty KEEN
Opracował: KEEN

Buty KEEN zaprojektowane dla najmłodszych!

TARHEE - wejdą na każde wzgórze
Dzięki nim Twoje dziecko pozwoli Ci odpocząć, gdy raz je ubierze nie będzie chciało ich ściągać. Bezpieczny system sznurowania zapewnia bezpieczeństwo stopie dziecka, a niebrudząca podeszwa "NON-MARKING" odciąży Cię od codziennych obowiązków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.