Ślub
sukienka
Opracował: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiego człowieka – czyli to co nosimy na nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

Buty - powszechne dopełnienie każdej garderoby, o którym w przeważającej części przypadków myślimy tylko pod względem praktycznym. Buty to jednak coś znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.
wesele
Opracował: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli w niedalekim czasie czeka Cię pewna uroczystość rodzinna, poszukujesz weselnej stylizacji– zainwestuj swój czas i pieniądze w salon z sukniami ślubnymi i weselnymi.

System gospodarczy odzieży ślubnej zdobywa swoje maximum. Otwierają się nowe działalności, sklepy. Zjawiają się i zaczynają dynamiczność wyedukowani, uzdolnieni kreatorzy. Skala sposobności rozszerza się co roku. Jeśli nie wiesz jeszcze jak się ubrać na wesele – warto zdobyć trochę wskazowek o działaniu manufaktur odzieżowych.
Dwie obrączki
Opracował: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie obrączki ślubne sobie zafundować? Omówienie ich modeli oraz kilkanaście porad pożądanych przy wyborze.

Wybór obrączki ślubnej jest jednym z ważniejszych wyborów powiązanych z przygotowaniami do ślubu. Jest do postanowienie w większości przypadków na całe życie. Obrączki powinny być nie tylko eleganckie i estetyczne, ale po pierwsze - wyjątkowo trwałe.
modni mężczyźni
Opracował: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego typu są trendy w modzie na wiosnę i lato?

O modzie męskiej do pewnego czasu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Obecnie ten proces ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, elementy które są tam pokazywane dla obu płci są najczęściej raczej oryginalne i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.
Opracował: Materiały prasowe

Zadbane paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

Ślub bierze się raz w życiu. Tak mówią. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego uroczystego dnia odpowiednio przygotować. Spokój panny młodej burzy przede wszystkim wybór sukienki, potem ubiór przyszłego męża i prawidłowe rozsadzenie gości. Wokół głowy krążą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, potencjalnych prezentach. Jak to całość zgrać i żeby ceremonia poszła dobrze. W trakcie wszystkich przygotowań nie zapomnijmy o jednym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej krępującego niż chwila, w której narzeczony ma włożyć obrączkę swojej narzeczonej, a jego oczom ukazuje się nieopiłowany paznokieć.
Wesele w stylu vintage
Opracował: Axami
Źródło: Axami

Poszukujesz ładnej sukienki na wesele?

Właśnie minął sezon komunijny, a przed nami sezon ślubów. Wiosna i lato to cudowne pory roku, pełne zieleni, kwiecia i słońca. Nic dziwnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach najczęściej urządzamy wesela. Żywimy też nadzieję na cudowną aurę. Bardzo często bowiem robi się wesela w ogrodzie. Ten amerykański zwyczaj sprawdza się u nas bardzo dobrze.

Decyzja o kupnie biżuterii ślubnej – diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety

Nikt nie śmie wątpić w to, że panie przywiązują sporą wagę do ubioru i dodatków. W szczególności oryginalna biżuteria ślubna zalicza się do starannie wybieranych dodatków, z którymi najpiękniejsze uroczystości jak wesele kojarzyć się będą zawsze. Ogromne znaczenie ma jakość materiałów i często drogocennych elementów, z jakich wykonane są poszczególne części biżuterii. Dlaczego warto stawiać na krajowych producentów? Ciągle dobra jakość oraz szeroka baza propozycji to decydujące czynniki, przy których nawet korzystne cenowo propozycje nie są najbardziej pożądane.
Kolorowe buty do ślubu
Opracował: E. i M. Barteczko
Źródło: abcslubu.pl

Ślubne propozycje wprost od firmy

Skąd możemy wziąć wyjątkowe czy zwyczajne buty, jeżeli nasz rozmiar obuwia wychodzi znacznie poza standardowy? Wyjątkowe, bo nietypowe rozmiary butów można odnaleźć szybko i wcale nie trzeba daleko szukać. Specjalizujemy się w indywidualnym oraz w pełni profesjonalnym podejściu do każdego konsumenta. Wyjątkowo znaczące jest dla nas decydowanie się na wyjątkowość, a taka jest właśnie nasza klientela. Wyjątkowa oraz doskonale przygotowana baza ofert pozwala na dokonywanie wyboru obuwia na wysokim poziomie.

Popularny strój na ślub

Ludzkie obyczaje to ciekawa rzecz. Zwyczajnego dnia możemy zakładać na siebie zwyczajne ubrania, a kiedy pojawia się jakiś istotny moment w życiu, rozpoczynamy szybkie poszukiwania eleganckich ubrań. Najznamienitszym momentem tego typu jest ceremonia zawarcia związku małżeńskiego.
Męska kolekcja Reserved
Opracował: Reserved
Źródło: Reserved

Kilka słów o modzie męskiej

O modzie męskiej do pewnego momentu słychać było dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ta tendencja ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość nietypowe i często nie byłyby dobre do wykorzystywania w życiu codziennym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.