Ciuchy
Wieszaki na ubrania
Opracował: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego panie tak ochoczo zakupują stroje w lumpeksach

Kobiety przodują w chodzeniu na sprawunki, a szczególnie do sklepów odzieżowych. Późnojesienne płaszcze czy letnie sukienki nie bywają towarem deficytowym, ale w markowych sklepach ich cena jest dość wyśrubowana - wystarczy spojrzeć na metki w trakcie sezonowych promocji, aby przekonać się, ile zarobkują na nas sprzedawcy.
Kobieta w czerwonej sukience
Opracował: Nelson L.
Źródło: http://www.flickr.com

Przynieś wiosnę wielobarwnością!

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już mamy. I to tyle, bo jej samej jak do chwili obecnej nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi także nie rozpieszczają toteż zadecydowałyśmy wywabić ją kolorem. Kiedy tak jak my spragniona jesteś kolorów w swej szafie, zajrzyj co barwnego posiadają w ofercie sklepy naokoło ciebie, i już teraz ubierz na siebie coś kolorowego. Oto kilka naszych rad.
kurtka
Opracował: kelly
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyglądać pięknie w każdej sytuacji? Które kwestie należy wziąć pod uwagę, o czym pamiętać?

Większość z nas pragnie wyglądać pięknie, i to bez względu od sytuacji. Prawdą jednakże jest, iż w większym stopniu taka tendencja dotyczy kobiet. Tak naprawdę, jak spojrzymy na ulice naszych miast, to będziemy wiedzieć w czym rzecz - panie zaskakują strojami, zawsze są kreatywne jeśli chodzi o dobór ciuchów. A mężczyźni? Przeważnie są tak samo ubrani, nawet nie mogą porównywać się w tej kwestii. Jak natomiast dobrać ubrania, żeby prezentować się doskonale? Czy tego typu rady mogą być podobne dla kobiet, jak i dla mężczyzn?
Soczewki
Opracował: Joao Sabino

Do kogo trafi odzież wrzucana przez nas do kontenerów?

Czy naprawdę do potrzebujących pracowników z problemami materialnymi? Niestety, niezupełnie. Odrębnie od tego, czy kontenerem rozporządza PCK, lub Eco Textil, zebrana odzież nie ląduje bezpośrednio w rękach „osób najbardziej potrzebujących”.


Do kogo trafi odzież wrzucana przez nas do kontenerów?

Dlaczego? Cóż, odzież używana wrzucana do pojemników niekoniecznie nadaje się do noszenia.
atrakcyjna fryzura
Opracował: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Zmiana aktualnej garderoby sposobem na udaną metamorfozę

Jesteś dziewczyną i chcesz przejść pełną metamorfozę? Chcesz odnowić swoją świeżą garderobę, ale nie masz pojęcia w jaki sposób się za to wziąć i od czego najkorzystniej zacząć? Idealnie trafiłaś! Wskażemy od czego należy zacząć wymieniając garderobę.


Zmiana aktualnej garderoby sposobem na udaną metamorfozę

Wspominając o metamorfozach, należy napomnieć o tym, iż dzisiaj bardzo łatwo taką metamorfozę przeżyć.
flaga polski
Opracował: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografie żołnierzy wyklętych na ubraniach coraz częściej. Sprawdź koniecznie naszą propozycję

Wizerunki żołnierzy wyklętych, teksty zagrzewające do walki, kotwica Polski Walczącej, odznaka Dywizjonu 303, herby Rzeczypospolitej i wiele innych sygnatur z chlubą noszone na ciele zazwyczaj przez facetów – trend na tego rodzaju odzież jest obecna wśród Polaków już od kilku lat i zatacza coraz szersze kręgi.
garderoba, ubrania
Opracował: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletujesz wakacyjną szafę? Skorzystaj z promocji sklepów internetowych!

Współcześnie moda ma wyjątkowo duże znaczenie dla licznych ludzi. Pomaga im uwydatnić swoją osobowość poprzez tworzenie stylu, w którym czują się najdoskonalej.
buty
Opracował: David Rizzico
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatki niezbędne każdej z kobiet, czyli buty i bielizna - zobacz promocje

Każda kobieta dobrze wie, że potrzebuje różnych rzeczy, które da się poukładać we własnej garderobie. Z tego powodu tak istotne jest właściwe przygotowanie garderoby. Nie można od tak po prostu postawić dużej szafy i nazwać jej garderobą. Najsensowniej byłoby mieć osobny pokój na stworzenie garderoby z prawdziwego zdarzenia.
sklep z odzieżą używaną

Dlaczego warto nabywać ubrania używane? Czy ich jakość jest właściwa? Co należy wiedzieć?

Branża mody to nie tylko najnowsza odzież ze sklepów ze znaczniejszej półki – to także odzież innego sortu. Rozpowszechnianie tego rodzaju odzieży w aktualnych czasach staje się coraz bardziej popularne.
moda
Opracował: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Czy warto zachować stare ubrania?

Od czasu do czasu warto do szafy dołożyć taki czy inny nowy ciuch. Tyle że z każdymi powrotami z galerii niezagospodarowane miejsce w garderobie kurczy się w szybkim tempie. Co jesteś w stanie na taką sytuację zaradzić? Z reguły wybór pada na usunięcie niemodnych ubrań. Skoro już masz ich już dość to nie będą Ci potrzebne. A do tego wyszły z mody, wobec czego nawet lepiej nie popełniać takiego faux pas. Czy to dobry punkt widzenia? Niekoniecznie. Zdarza się, że dobrze jest nie wyrzucać starych ubrań. Z jakiego powodu to może się okazać opłacalne?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.