Kolory
srebrny krzyżyk
Opracował: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Krzyżyk zrobiony z najczystszego srebra nie jedynie symbolem rodzaju wiary!

Krzyż przede wszystkim kojarzy nam się wraz z Bogiem oraz wiarą w niego. Jest to symbol, który to wynajdziemy w praktycznie każdym zakątku naszego świata - wcale nie zadziwia więc fakt, iż dla wielu jest on swoim w pełni osobistym znakiem wiary, który najczęściej nosi się na własnej szyi, jak najbardziej blisko swojego serca.
niemowlak
Opracował: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com

Nabyłeś nowe lokum? Udekoruj je ze smakiem

Jednym z najbardziej wesołych okresów życia każdej rodziny, jest nabycie pierwszego mieszkania. Nie istotne czy pochodzi ono z sektora wtórnego czy może pierwotnego, cieszymy się tak samo. Jednak wyłączne nabycie posesji nie będzie wystarczające, musimy również właściwie urządzić nasz własny dom. Najważniejszymi pomieszczeniami w każdym praktycznie mieszkaniu będą zapewne kuchnia a także salon. Dlatego warto dowiedzieć się jakie akcesoria do nich zakupić, oraz gdzie to zrobić.
Marcin Giebułtowski
Opracował: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com

Wrangler producentem ciuchów najwyższej jakości

W naszym kraju jest bardzo mało marek, które sprawnie można odgadnąć, a już z całą pewnością niemal natychmiastowo skojarzyć je z bardzo dużą jakością wyprodukowanej odzieży.
koszulki
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Odzież - czyli, zapraszamy na następny tekścik który pochodzi z wnętrza cyklu: "rzeka"

Ubranka są temacikiem bardzo powszechnym, poruszanym na wielu stronach internetowych, typu blogi, vlogi, oficjalne stronki marek, na stronach, które to są poświęcone przeróżnym stylizacjom, wewnątrz których to uczestniczą nie tylko ubranka, ale również przeznaczone do ich wnętrza dodatki.
u fryzjera
Opracował: Austin Kirk
Źródło: http://www.flickr.com

Już teraz zmień swój wygląd, dzięki nowiutkiej fryzurze, jaką wyczaruje dla Ciebie profesjonalny stylista z Poznania

Obecnie wiele kobiet zaczyna zwracać uwagę na swój image. Rozpoczynając od pasującego ubioru, a kończąc na adekwatnym kolorze szminki. W tej chwili damy cyklicznie odwiedzają kosmetyczkę, fryzjera , a także solarium.
jesień
Opracował: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Jeszcze całkiem niedawno odzież dla większych mężczyzn, była dostępna jedynie w specjalnych sklepach, które specjalizowały się w takich ubraniach. Teraz mamy możliwość kupić je w różnych zwykłych sklepów odzieżowych i to w korzystnej cenie, a również w ciekawych krojach.


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

Czy widzieliśmy koszulki 4xl?


Koszulki męskie 4xl są łatwo dostępne

panowie o większych gabarytach musieli się ubierać w specjalistycznych marketach, których nie okazywało się być dużo, lub uszyć ubrania na miarę.

Markowe kozaki w dobrej cenie

Kiedy zostajemy rodzicami to doskonale wiemy, że będziemy musieli mieć też poza ogromem miłości moc pieniędzy. Należy stale coś dzieciom kupować. W dodatku wszystkie rzeczy bardzo szybko stają się nieprzydatne, bo dzieciaki szybko rosną. Dlatego często myślimy o tym, które buty kupić dzieciakom, czy droższe, czy jednak tańsze, bo za parę miesięcy znowu będzie trzeba kupić następne buty.
moda
Opracował: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com

Czy ciągła pogoń za szybko zmieniającą się modą i trendami ma sens, czy powinno się im ulegać

Moda zmienia się niezwykle szybko, co chwilę pojawiają się kolejne trendy i pomysły. W szczególności jest to widoczne jeśli będzie chodzić o ubrania dla pań. Tu co parę miesięcy kreatorzy będą podrzucać kolejne pomysły, które później trafiają na półki w sklepach. Tym sposobem odzieżowy biznes się kręci że aż miło popatrzeć. Coraz częściej buty czy ubrania kupowane są na tylko jeden, po czym wyrzuca się je lub chowa głęboko w szafach.
suknia ślubna
Opracował: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli w niedalekim czasie czeka Cię jakaś impreza rodzinna, zostaniesz Panną młodą lub masz komunijne dziecko – zainwestuj swój czas i pieniądze w salon z sukniami ślubnymi i komunijnymi

Runek odzieżowy dla ślubów osiąga swoje maximum. Otwierają się nowe firmy, sklepy. Pojawiają się i rozpoczynają aktywność wyedukowani, zdolni projektanci. Gama możliwości rozszerza się co roku. Jeśli Twoim punktem mieszkaniowym jest Łódź i pobliże – powinno się zaszczepić odrobinę informacji w temacie przemysłu odzieżowego.
http://www.ladym.com.pl/
Źródło: http://www.ladym.com.pl/

Koronki, pastele czy zwierzęce printy?

Co będzie najmodniejsze tej wiosny i lata? Wystarczy popatrzeć na propozycje najlepszych projektantów lub do magazynów ściśle związanych z modą. A cóż tam zobaczymy?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.