Wizerunek
kobieta
Opracował: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Kompetentny kurs stylizacji ubioru dla wszystkich kobiet

Kursy stylizacji ubioru cieszą się coraz większym zainteresowaniem pośród wielu osób. W szczególności młodzi ludzie nierzadko decydują się na takie szkolenie, po którym mogą dostać dobre kwalifikacje i zostać biegłym stylistą. Jeżeli moda jest Twoją pasją, wiesz, w jaki sposób łączyć wzory i odcienie, jakim sposobem wybierać dodatki bądź jakim sposobem dostosować kolory do urody, to na kursie stylizacji bezsprzecznie jeszcze bardziej zintensyfikujesz swoją wiedzę i zyskasz dodatkowe umiejętności.
ubrania - selfie
Opracował: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaplanować profesjonalne przemiany w wizerunku?

Zupełna przemiana wizerunku jest znacząca nie tylko dla osób publicznych, jakie chcą coś w swoim życiu odmienić, lecz także dla każdego z nas. Najczęściej kompletnej przemianie wizerunku poddają się kobiety oraz czynią to wiosną, gdyż jest to czas sprzyjający wprowadzeniu wszelakich zmian w różnych dziedzinach.
sukienka
Opracował: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiego człowieka – czyli to co nosimy na nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

Buty - powszechne dopełnienie każdej garderoby, o którym w przeważającej części przypadków myślimy tylko pod względem praktycznym. Buty to jednak coś znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.
t-shirt
Opracował: CROPP
Źródło: CROPP

Gdzie odnajdą odzienie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zanegować zjawiska, że posiadanie przez nas modnego wizerunku jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz własny wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, która zaświadcza o naszej osobie. Wobec takiego stanu rzeczywistości usiłujemy za wszelką cenę wyglądać atrakcyjnie.
Fryzury wakacyjny retro szyk
Opracował: Pantene
Źródło: Pantene

Świat fryzur: co jest odpowiednie w tym sezonie?

Zmienna moda w świecie fryzur sprawia, iż co chwila pojawiają się topowe wzorce zarówno strzyżenia, jak też modelowania czy upięcia. Nie inaczej będzie w teraz. Oto najnowsze propozycje fryzur dla pań. Kobiece fryzjerstwo ma zadanie przede wszystkim podkreślać urodę. Zgodnie z ową myślą, przewodnim hasłem tego sezonu jest naturalność. Na dno szafki możemy schować lakiery, żele, lokówki oraz prostownice.
młody mężczyzna
Opracował: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób powinien ubierać się prawdziwy mężczyzna?

Nie od dzisiaj wiadomo, że wizerunek jest niesłychanie ważnym elementem, który ma wpływ na mnóstwo szczegółów w trakcie naszego życia. W związku takim stanem spraw musimy się zatroszczyć, aby był on w każdym przypadku na najwyższym poziomie, dzięki czemu również w najmniej komfortowej sytuacji będziemy zatrzymywali klasę. W tej sytuacji powinno się przyznać, że o ile kobiety niezmiernie entuzjastycznie dbają o prywatną prezencję, to jednak mężczyźni w znaczącej mierze lekceważą ten zasadniczy aspekt.
moda
Opracował: RESERVED
Źródło: RESERVED

Na czym polega modny styl ubierania się, jak może być w tym pomocny zawodowy stylista.

Wiele osób, szczególnie kobiet, chce wspaniale wyglądać. Z reguły same dbają o swój wizerunek, same wybierają odzież i dodatki. Jednak efekty takich wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre stylizacje są ciekawe i oryginalne, przyciągając wzrok przypadkowych znajomych i przechodniów, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.
moda
Opracował: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można zdefiniować Style Coaching?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej oraz zewnętrznej, jakie konstruuje nowy wizerunek zewnętrzny i jednocześnie wartościowo wpływa na poczucie własnej wartości oraz nastrój. Praca Style Coacha, to znaczy osobistego stylisty lub stylistki, polega więc na zmianie wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują na ogół analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, przegląd szafy i zakupy, co więcej znajduje się tu też kreowanie własnego wizerunku.
szpilki na lato
Opracował: Mario Antonio Pena Zapatería
Źródło: http://www.flickr.com

Które z butów na lato warto mieć we własnej szafie? W co zaopatrzyć się na lato?

Sezon letni nadchodzi szybkimi krokami. Pogoda na dworze zachęca już częściej do tego ażeby z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lekkie oraz bardziej stylowe obuwie. Wybieranie letnich butów jednak dla części kobiet to istna męczarnia. Wybór jest ogromny, a do tego nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć za aktualnymi trendami. Które buty warto posiadać w swojej szafie? Jakie na pewno się sprawdzą?
twarz
Opracował: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

W jaki sposób odpowiednio zatroszczyć się o własną urodę?

Spora część z nas dobrze wie, że nasz przyciągający wygląd jest przez nas niezmiernie pożądany. Nasza atrakcyjna prezencja jest bowiem w stanie wydać plon wieloma pożytkami, nie tylko w życiu osobistym, ale także coraz to częściej zawodowym. Utrzymanie dobrego wizerunku potrzebuje od nas pomimo tego poświęcenia wymaganych nakładów pracy. Wyzwanie to na szczęście jest w dniu dzisiejszym stosunkowo proste, o ile niewątpliwie użyjemy do tego przydatne środki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.