Laptopy
gracz grający w gry komputerowe
Opracował: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie mamy typu gier komputerowych? Czy używa się gier komputerowych w innych celach niż tylko dla rozrywki?

W czasach kiedy prawie wszyscy posiadają w domu komputery, spędzanie wolnego czasu grając w gry komputerowe stało się bardzo powszechne. Nie wszyscy rozumieją ten fenomen i nie zajmują się takimi rozrywkami. Natomiast warto osobiście spróbować aby przekonać się jak wciągająca jest to rozrywka oraz ile możliwości daje. Jakie są typy gier komputerowych?
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Opracował: Dell
Źródło: Dell

Minimalna zmiana, a wiele radości, czyli ciekawostki o naklejkach na komputer i smartfona

Nikt nie lubi nudy. Najmocniej chyba młodzieniec. Nudzić może jednostajność. Ogromną przyjemność daje odmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont mieszkania. Niektórzy kupują ubrania w całkowicie nowym kolorze. Panie postanawiają zmienić kolor włosów bądź odmiennie wystylizować uczesanie.
apple
Opracował: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com

Produkty Apple w sprzedaży ecommerce

Apple jest firmą, która zyskała sobie nietypowy status wśród posiadaczy sprzętu komputerowego. Firma jest znana właśnie z oferowanych przez nią komputerów, ale wytwarza również telefony i odtwarzacze muzyczne. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek urządzenia mobilne nazywane tabletami. Jakby tego było mało, firma ta jest również pionierem sprzedaży utworów muzycznych w formie plików komputerowych. Posiadany przez producenta serwis iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Opracował: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skiny Morpho, czyli sztuka dla elektroniki

Telefonów komórkowych jest w Polsce niemal tyle samo, co obywateli. Większość urządzeń jest jednak do siebie bliźniaczo podobna. Radzimy, jak sprawić, aby komórka, laptop, tablet czy smartfon stały się niepowtarzalne. Tak samo, jak ich właściciel.
okulary EZVision

Okulary dla fanów X Muzy

Możliwość pełnego skupienia się na oglądanym filmie, kiedy nie przeszkadza nawet żarówka nie jest już tylko domeną kina. Dzięki okularom EZVision można przenieść kinowe emocje do domu, biura, parku, autobusu, samolotu. Mają one wewnętrzny ekran LCD, co oznacza, że osobiste wrażenia filmowe są wysokiej jakości.
zwijany wyświatlacz
Opracował: Polimer Vision

Zwijany wyświetlacz.

W Holandii rozpoczęto seryjna produkcje rozwijanych wyświetlaczy. Polimer Vision zaszokowała wszystkich, wypuszczając rozwijany wyświetlacz. Taki ekran może znaleźć zastosowanie prawie wszędzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.