Laptopy
gracz grający w gry komputerowe
Opracował: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie mamy typu gier komputerowych? Czy używa się gier komputerowych w innych celach niż tylko dla rozrywki?

W czasach gdy niemal wszyscy mają w domu laptopy, zapełnianie wolnego czasu grając w gry komputerowe zrobiło się niesamowicie powszechne. Nie wszyscy rozumieją taki fenomen oraz nie praktykują tego typu rozrywek. Jednak warto osobiście spróbować żeby przekonać się jak zajmująca jest to rozrywka oraz ile możliwości daje. Jakie mamy typy gier komputerowych?
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Opracował: Dell
Źródło: Dell

Minimalna zmiana, a wiele radości, czyli ciekawostki o naklejkach na komputer i smartfona

Człowiek nie lubi nudy. Zwłaszcza nastolatek. Męczyć może niezmienność. Wielką radość przynosi zmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na przemalowanie mieszkania. Niektórzy kupują odzież w zupełnie innym stylu. Dziewczyny postanawiają przefarbować włosy bądź inaczej przemodelować uczesanie.
apple
Opracował: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com

Produkty Apple w sprzedaży ecommerce

Apple to firma, która zdobyła szczególny status wśród użytkowników sprzętu komputerowego. Marka jest słynna właśnie z wytwarzanych przez nią urządzeń, ale wytwarza również telefony i odtwarzacze muzyki. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest też pionierem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików elektronicznych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na świecie. Firma posiada nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Opracował: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skiny Morpho, czyli sztuka dla elektroniki

Telefonów komórkowych jest w Polsce niemal tyle samo, co obywateli. Większość urządzeń jest jednak do siebie bliźniaczo podobna. Radzimy, jak sprawić, aby komórka, laptop, tablet czy smartfon stały się niepowtarzalne. Tak samo, jak ich właściciel.
okulary EZVision

Okulary dla fanów X Muzy

Możliwość pełnego skupienia się na oglądanym filmie, kiedy nie przeszkadza nawet żarówka nie jest już tylko domeną kina. Dzięki okularom EZVision można przenieść kinowe emocje do domu, biura, parku, autobusu, samolotu. Mają one wewnętrzny ekran LCD, co oznacza, że osobiste wrażenia filmowe są wysokiej jakości.
zwijany wyświatlacz
Opracował: Polimer Vision

Zwijany wyświetlacz.

W Holandii rozpoczęto seryjna produkcje rozwijanych wyświetlaczy. Polimer Vision zaszokowała wszystkich, wypuszczając rozwijany wyświetlacz. Taki ekran może znaleźć zastosowanie prawie wszędzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.