Samsung
samsung
By: Samsung
Source: Samsung

Koreański Samsung to zdecydowanie wybitna firma!

Samsung to obecnie jedna z najpotężniejszych firm na kuli ziemskiej. Niestety obywatele Polski mogą przynajmniej na ten moment tylko pozazdrościć Koreańczykom. Chociaż nie można popadać w marazm, nadal mamy duże szanse na to, aby nareszcie być zamożnym państwem, w którym wytwarza się nowoczesne technologie, na miarę samsung galaxy tab 3 10 1 3g 16gb gt p5200zwaxeo - kapitalny sprzęt, z pewnością sympatykom porządnej elektroniki nie trzeba pisać, że Samsung charakteryzuje się we wszystkich przypadkach fantastyczną jakością. Co jest tak naprawdę najwspanialsze w produktach Samsunga?
samsung galaxy 2
Opracował: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Firma której powinieneś zaufać i która zagwarantuje Ci satysfakcję

Jest niemało pochodzących z Korei marek, które są znane na dosłownie całym świecie. Producent takich komórek jak samsung galaxy note 3 sm n9005 32gb bialy (produkty renomowanych producentów - ), bez wątpienia zalicza się do owego grona. To w ogóle fantastyczne, że chociaż jeszcze niedawno Korea Południowa była bardzo biednym krajem, zdołała po prostu wstać z kolan. Obecnie Korea Południowa to jeden z najbardziej zamożnych krajów. W Azji tylko Japonia jest zamożniejsza. Oczywiście liczymy duże kraje, bez Zjednoczonych Emiratów Arabskich albo Singapuru. Zasadniczo Azja błyskawicznie idzie do przodu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że za pewien czas obudzimy się w dostatniej Polsce, która cechuje się nowoczesną gospodarką.
Samsung Galaxy Nexus
By: Samsung
Source: Samsung

Smartfony i laptopy firmy Samsung

Samsung robi bardzo dobre urządzenia elektroniczne - to wiadomo większości ludzi trochę chociaż zorientowanych w technologicznych nowinkach. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logiem samsunga kupić można sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, laptopy i telefony komórkowe. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne samsunga, w zasadzie nie ma obszaru, gdzie nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Ale w pewnych dziedzinach samsung w ciągu ostatnich lat wyrósł na prawdziwego lidera.
Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Opracował: Samsung
Źródło: Samsung

Nowy Samsung GALAXY Note 10.1

Nowy GALAXY Note 10.1 to najbardziej zaawansowany 10-calowy tablet o doskonałej jakości obrazu , doskonale radzący sobie z pracą wielozadaniową. Jest on owocem naszych ustawicznych wysiłków zmierzających do unowocześnianie produktów z myślą o spełnieniu zmieniających się oczekiwań klientów, powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile w Samsung Electronics.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Opracował: Samsung
Źródło: Samsung

Samsung GALAXY S4 z modułem LTE

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Europie nowego modelu GALAXY S4 zoom w wersji LTE z 10-krotnym zoomem optycznym i systemem operacyjnym Android. Samsung nadal rozwija swoją flagową linię smartfonów, wzbogacając cieszący się dużą popularnością model GALAXY S4 zoom o nowoczesną technologię łączności w standardzie LTE.
Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV
Opracował: Samsung
Źródło: Samsung

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV

Samsung zaprezentował nowe produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych – hybrydę ATIV Q i najcieńszy na świecie tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows. Urządzenia zapewniają niespotykaną dotąd wszechstronność, wydajność i mobilność.
Samsung GALAXY S 4
Opracował: Samsung
Źródło: Samsung

GALAXY S 4 – lepszy i prostszy

Samsung Electronics zaprezentował czwartą generację smartfonu GALAXY S – GALAXY S 4. Został on zaprojektowany tak, by idealnie uzupełniać współczesny styl życia, pomagać cieszyć się nim w pełni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.