Lakier
Trądzik u dorosłych
Opracował: 123rf
Źródło: 123rf

Mikrodermabrazja to bardzo popularny zabieg kosmetyczny ulepszający wygląd skóry twarzy

Dbałość o własną urodę to dziś prawie obowiązek każdej szanującej się dziewczyny. Świetny wygląd jest nieraz wizytówką podczas kontaktów interpersonalnych ,a także tych zawodowych. Ponadto, pomaga on nieraz jak najlepiej się poczuć, świetnie wpływa na postrzeganie samej siebie oraz na poczucie własnej wartości. Współcześnie idealnym pomysłem jest wybranie się do Centrum Spa, by tam zatroszczyć się o zdrowie. Manicure, czy inna usługa stylisty? Wybór bywa uzależniony w tym wypadku tylko od marzeń klientki, jej potrzeb i zawartości jej portfela.
Opracował: Materiały prasowe

Zadbane paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

Ślub bierze się raz w życiu. Tak mówią. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego uroczystego dnia odpowiednio przygotować. Spokój panny młodej burzy przede wszystkim wybór sukienki, potem ubiór przyszłego męża i prawidłowe rozsadzenie gości. Wokół głowy krążą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, potencjalnych prezentach. Jak to całość zgrać i żeby ceremonia poszła dobrze. W trakcie wszystkich przygotowań nie zapomnijmy o jednym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej krępującego niż chwila, w której narzeczony ma włożyć obrączkę swojej narzeczonej, a jego oczom ukazuje się nieopiłowany paznokieć.
Opracował: Materiały prasowe

Co to hybrydowe paznokcie

W dzisiejszych czasach wybranie dobrych stylistów nie bywa zazwyczaj kwestią banalną. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią oraz kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców od stylizacji paznokci. Jakiemu styliście warto ufać, czy pewniej postawić na doświadczenie zawodowe czy na tanie usługi? Stylizacja paznokci to sprawa piękna, do jakiej warto podejść z rozsądkiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.