Wesele
różowe baleriny
Opracował: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele odcieni koloru różowego – czyli dobieramy obuwie i dodatki do stroju dla kobiet w każdym wieku

Jeszcze jakiś czas temu różowy kolor kojarzył się z małymi dziewczynkami czy charakterystycznym odcieniem dla laleczki Barbie. Teraz w tym odcieniu można kupić wiele ubrań, obuwia czy dodatków. Wiele kobiecych portali przekonuje, że róż można nosić niezależnie od wieku, jedynie należy go właściwie zestawić. Jak tego dokonać?
sukienka
Opracował: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiego człowieka – czyli to co nosimy na nogach jako element do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

Buty - codzienne dopełnienie dowolnej garderoby, o którym w większości wypadków myślimy jedynie pod kątem praktycznym. Buty to jednak coś o wiele więcej niż tylko ochrona dla stóp.
panna młoda
Opracował: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com

Jaką suknię powinna obligatoryjnie założyć stylowa kobieta?

Doskonale wiemy, że własny wygląd to jeden z najważniejszych wymiarów, o jakie jesteśmy zobowiązani zatroszczyć się, dlatego że ma on kluczowe znaczenie. Naturalnie powszechnie przyjęło się przekonanie, że to nie wygląd jest najistotniejszym elementem zewnętrznym człowieka, jednakże jest on w stanie w pokaźnym stopniu wpłynąć na innych.
sesja ciążowa
Opracował: DieselDemon
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zrobić niezapomnianą fotografię ciążową?

Do zdjęć kobiet w ciąży już raczej większość się przyzwyczaiła. W przeszłości znane kobiety wykonujące sobie zdjęcia w ciąży były traktowane w pewnych kręgach nieco z niesmakiem. Obecnie okazuje się, że bywa to zupełnie normalna sprawa, kobiety ciężarne chcą w pewien sposób upamiętnić te szczególne chwile, gdy noszą swoje maleństwo w ciele. O wiele więcej fotografów specjalizuje się także w tworzeniu zdjęć właśnie ciężarnym kobietom. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, że fotograf ślubny pracuje nie tylko w trakcie odbywającej się uroczystości, gdy robi zdjęcia, lecz również poświęca niemało czasu na niezbędną obróbkę. Stworzone przez parę godzin fotografie najpierw powinny być zgrane na komputer i z niemałą uwagą wyselekcjonowane.

Najlepszy prezent dla dziewczyny to biżuteria srebrna, jaką odnajdziesz w sieci pod hasłem biżuteria online

Każdego roku na nowojorskich pokazach mody najbardziej rozpoznawalni styliści prezentują hity, które będą rządzić na ulicach miasteczek tego sezonu. Styl szybko się przekształca, a nie każdy zdoła odświeżać swoją garderobę co parę miesięcy. Zupełnie inna sprawa jest z biżuteria, albowiem od lat najbardziej trendy są srebrne akcesoria dla dam.Mnóstwo kobiet chce co dzień wyglądać modnie iimponująco.
fotografia ślubna
Opracował: Ryan Paulsen
Źródło: http://www.flickr.com

Sesja ślubna jako ważnym składnikiem uroczystości familijnych

Lubimy zachowywać wspomnienia. Nawet w czasie niedzielnego spaceru z rodziną pstrykamy zdjęcia. W naszych albumach on-line znajdują się zatem nasze wizerunki od wieku młodzieńczego, po czas aktualny. Można więc sobie prześledzić przemiany naszej powierzchowności, co może okazać się zajęciem zabawnym. Zajęcie takowe przydać się może, gdy będziemy w nie najlepszym humorze. Nie ma nic bardziej śmiesznego niż zobaczyć siebie o kilka lat młodszego, szczególnie kiedy towarzyszą nam w tym zajęciu własne dzieci.
Melanż Sklep - spódnica
Źródło: www.melanzsklep.pl

Wiosenne porządki w szafie

Lato tuż tuż, a wraz z nim mnóstwo atrakcji i wydarzeń, podczas których musimy wyglądać odpowiednio i nietuzinkowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.