Intrygujące gadżety
Ciepłe wnętrza na jesienną szarugę
Opracował: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Jak wygląda Twoja kuchnia?

Niezbędnym elementem kuchni są sztućce oraz serwisy obiadowe, są one niezbędne podczas spożywania posiłków . Mogą nam się także być przydatne różnego rodzaju akcesoria kuchenne np. szybkowary lub specjalne szatkownice.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Opracował: Dell
Źródło: Dell

Minimalna zmiana, a wiele radości, czyli ciekawostki o naklejkach na komputer i smartfona

Nikt nie lubi nudy. Najmocniej chyba młodzieniec. Nudzić może jednostajność. Ogromną przyjemność daje odmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont mieszkania. Niektórzy kupują ubrania w całkowicie nowym kolorze. Panie postanawiają zmienić kolor włosów bądź odmiennie wystylizować uczesanie.
ślub - para

Fotografia ślubna w Łodzi - jak zamówić najlepszego fotografa

Dzień naszego Ślubu. Tak długo wyczekiwany i wyśniony. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Doniosła chwila. Czy jest sposób by zatrzymać ten moment? Choć na chwilę?
gra
Źródło: http://www.morguefile.com/

Oferta gier na konsole

Gry zawsze dostarczają dużo okazji do naprawdę odprężającej rozrywki. Za sobą mamy bowiem czasy, gdy granie uważano tylko za marnowanie cennego czasu. Mocno rekomendowane są w dzisiejszych czasach gry na konsole. Takie sposoby spędzania wolnego czasu są dziś wspaniałą alternatywą dla zwykłego, bardziej biernego siedzenia przed telewizorem. Czy lepiej zakupić niedrogi, lecz nie tak trwałe ps3 akcesoria, czy też bardziej zaufać produktom markowym? Odpowiedź na to pytanie będzie dla większości osób niezwykle oczywista.
PS3
Opracował: Fe Ilya
Źródło: http://www.flickr.com

Gry na konsolę

W dzisiejszych czasach da się banalnie nabyć chodliwe chodliwe gry na Playstation 3, które niewątpliwie rozradują każdego fana konsoli. Gry na konsole są teraz zwłaszcza znane, uzyskują coraz to zwiększoną popularność wśród osób w niemal każdym wieku.
Billboard
Opracował: Ursula Stalder
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego reklama uliczna ?

Czy możliwe jest miasto bez reklamy? Jedni powiedzą: po latach szarości, wprowadzają do naszych miast kolor. Inni z grzeczności wstrzymają się z opinią. Jak z tematem reklam zmierzyło się Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie niezgodne z przepisami. Ku uciesze mieszkańców miasto poszło na kompromis. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.
sesja ciążowa
Opracował: DieselDemon
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zrobić niezapomnianą fotografię ciążową?

Do zdjęć kobiet w ciąży już raczej większość się przyzwyczaiła. W przeszłości znane kobiety wykonujące sobie zdjęcia w ciąży były traktowane w pewnych kręgach nieco z niesmakiem. Obecnie okazuje się, że bywa to zupełnie normalna sprawa, kobiety ciężarne chcą w pewien sposób upamiętnić te szczególne chwile, gdy noszą swoje maleństwo w ciele. O wiele więcej fotografów specjalizuje się także w tworzeniu zdjęć właśnie ciężarnym kobietom. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, że fotograf ślubny pracuje nie tylko w trakcie odbywającej się uroczystości, gdy robi zdjęcia, lecz również poświęca niemało czasu na niezbędną obróbkę. Stworzone przez parę godzin fotografie najpierw powinny być zgrane na komputer i z niemałą uwagą wyselekcjonowane.
Fotografia
Opracował: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprzęt fotograficzny jak również obiektyw w charakterze poprawy jakości robionych zdjęć.

Fotografto wyjątkowo popularna zawód w dzisiejszych czasach. Natomiast, aby zdobywać coraz to nowych nabywców aby móc się utrzymać finansowo, należy prezentować górny stopień zaangażowania w to co się działa. Zleceniodawcy są bardzo wymagający. Oczekują gorliwej, sumiennej pracy, liczą na to, iż terminy zostaną dotrzymane, a fotograf zawsze w gotowości.
czarny aparat fotograficzny
Opracował: Alexandre Dulaunoy
Źródło: http://www.flickr.com

Poradnik dla wszystkich wielbicieli fotografii – czyli gdzie kupić specjalistyczny sprzęt

Wykonywanie zdjęć aparatem komórki nie wymaga szczególnych umiejętności. Jeżeli jednak myślimy o fotografii bardziej zawodowo, możemy zainwestować w profesjonalny sprzęt. Gdzie go kupimy?
obiektyw
Opracował: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczenie różnych wersji obiektywów dla zaawansowanych miłośników fotografii, testy obiektywu sigma.

Osoby chcące zająć się profesjonalnym robieniem zdjęć najczęściej zaczynają od tak popularnych lustrzanek. Są one w tej chwili najbardziej polecanymi aparatami, a jedną z ich najważniejszych cech jest to, że niezależnie trzeba kupić body, a oddzielnie obiektywy. Początkujący fotografowie rozpoczynają swoją przygodę najczęściej od typowych obiektywów, ale wraz ze zwiększającym się poziomem doświadczenia zaczynają się pojawiać także nowe potrzeby. Niekiedy trzeba będzie zrobić zdjęcie jakiemuś odległemu przedmiotowi, innym razem ktoś będzie chciał ująć większą panoramę, i jednak typowy obiektyw w takich przypadkach może się nie sprawdzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.