Ciągle w ruchu dzięki bezprzewodowym słuchawkom

Słuchawki Wireless Bluetooth Headset
Opracował: Trust
Źródło: Trust
Chcesz słuchać muzyki na swoim smartfonie lub czatować za pośrednictwem notebooka bez ograniczeń związanych z ciągle plączącymi się kablami? Nowoczesna, kompaktowa konstrukcja słuchawek Wireless Bluetooth Headset firmy Trust zapewni Ci całkowitą swobodę ruchu.

W pociągu, samochodzie czy na domowej kanapie ze swoim notebookiem na kolanach: dzięki tym słuchawkom możesz cieszyć się optymalnym brzmieniem w każdej sytuacji. Technologia Bluetooth gwarantuje wysoką jakość dźwięku oraz doskonałe połączenie w promieniu do 10 metrów. Wszystko to sprawia, że ten zestaw słuchawkowy doskonale nadaje się do urządzeń przenośnych obsługujących technologię Bluetooth, takich jak iPhone’y, iPady, tablety, smartfony i inne przenośne odtwarzacze multimedialne.

Mimo niewielkich rozmiarów słuchawki te posiadają wszystko, czego potrzeba, aby cieszyć się bezprzewodowym przesyłem dźwięku. Przycisk włącz/wyłącz oraz regulacja głośności są łatwo dostępne, a mikrofon jest w pełni zintegrowany z konstrukcją słuchawek, co zapewnia komfort podczas czatowania i grania. Wbudowany akumulator (Akumulator24) litowo-jonowy ładowany za pośrednictwem złącza USB pozwala cieszyć się dźwiękiem przez 8 godzin, a miękkie poduszki i regulowany pałąk sprawiają, że słuchawki wygodnie spoczywają na głowie.

Wireless Bluetooth Headset firmy Trust już wkrótce będzie dostępny w sklepach.
Źródło: Trust
Opracował: Trust
22/08/03, 07:01:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.