Motyle Swarovskiego na słuchawkach

słuchawki
Amerykańska firma Altec Lansing należąca obecnie do Plantronics, Inc. wprowadziła do sprzedaży limitowaną serię słuchawek z linii MUZX Series™ dedykowaną kobietom o wyrafinowanym guście.

Produkt wyróżnia wyszukany design oraz jakość dźwięku. Przypomina bardziej biżuterię niż gadżet IT. Na zewnętrznej stronie słuchawek kryształkami Swarovskiego skrzą się subtelne motyle.
Model MHP 106 Butterfly Swarovski stworzony został dla kobiet poszukujących nowych trendów w modzie. Swojej ulubionej muzyki mogą słuchać teraz przez eleganckie słuchawki, na głośnikach których zostały ułożone w kształt motyli precyzyjnie oszlifowane kryształki Swarovskiego.

Produkt jest już dostępny w sprzedaży. Można go kupić wyłącznie w salonach Empik. Generalnym dystrybutorem marki Altec Lansing w Polsce jest firma KONTEL-TELECOM.
Nowa propozycja Altec Lansing jest doskonałym połączeniem stylu i komfortu. Używając słuchawek Butterfly Swarovski każda kobieta może teraz wyrazić swoją wyjątkowość. Poza walorami estetycznymi producent zadbał także o wysoką jakość dźwięku. Specjalna budowa słuchawek zapewnia redukcję szumów otoczenia i doskonały odbiór przy niskim poziomie głośności.

Aby zagwarantować dodatkowy komfort użytkowania, do zestawu dołączone zostały trzy komplety miękkich silikonowych nakładek na głośniczki w różnych rozmiarach. Słuchawki posiadają standardowy, 3.5 mm wtyk stereo kompatybilny z odtwarzaczami MP3, przenośnymi odtwarzaczami CD i DVD, odbiornikami radiowymi komputerami PC, iPhonami oraz wieloma innymi urządzeniami.
Promocyjna cena detaliczna: 99 zł

O Altec Lansing
Amerykańska firma Altec Lansing należąca obecnie do Plantronics Inc. jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów dźwiękowych. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia audio przeznaczone do komputerów, odtwarzaczy domowych, przenośny sprzęt nagłaśniający i słuchawki. Jako pierwsza stworzyła głośniki do komputera i iPoda i jako jedyna produkuje atestowane głośniki do iPhona. W Polsce głośniki Altec Lansing mogą spotkać najczęściej użytkownicy komputerów HP.
Produkty firmy dostępne są w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Altec Lansing prowadzi współpracę z takimi renomowanymi markami jak: Dell Computer, IBM, ACER i Fujitsu. Ponadto kontynuuje strategiczne współdziałanie z takimi globalnymi potentatami jak: Dolby Labs, Intel, Microsoft, Apogee, ST Microelectronics i Zoran.

Już w 1927 r., dzięki systemowi audio firmy Altec Lansing, odbyła się projekcja pierwszego udźwiękowionego filmu "Śpiewak jazzbandu". Firma stworzyła systemy dźwiękowe dla Filharmonii w Nowym Jorku, Disneylandu, Stadionu Narodowego w Singapurze czy Opery w Sydney.

O KONTEL-TELECOM
Kontel-Telecom jest przedstawicielem w Polsce takich firm jak: Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems, Konftel, Ascom Wireless, Polycom, ITS, Optimal, Contec, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, VoIP Voice, Rital, Aethra, Zoom, RTX.

Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego na polskim rynku. Zapewnia dostawę i stały serwis słuchawek nagłownych dla biur i Call Center, słuchawek do telefonów komórkowych, multimedialnych słuchawek do komputerów, systemów do audio- i wideokonferencji, systemów rozszerzeń i rozbudowy dla wszystkich rodzajów central telefonicznych, routerów, terminali ISDN, telefonów, telefaksów i akcesoriów. Oferowane przez nią produkty to wyłącznie atestowane i sprawdzone rozwiązania.

KONTEL-TELECOM świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego produktów znajdujących się w ofercie firmy.

Dodatkowych informacji udzieli:

Małgorzata Niedźwiedzka
PRESTIGE Public
tel. 022 853 73 17
Źródło: Kontel-Telecom Sp.J.
22/11/30, 07:01:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.