Wędrówka w rytmie muzyki

plecaki
Przed każdym wyjazdem masz ten sam kłopot – jak zmieścić wszystkie rzeczy do plecaka. Ubrania zajęły już całe wnętrze, a Ty myślisz jeszcze o zabraniu sprzętu grającego. Teraz możesz spokojnie odetchnąć, bo masz już plecak JanSport Recourse

Recourse to unikatowa propozycja "muzycznego plecaka". Recourse wyposażony jest bowiem w głośniki stereo, do których możesz podłączyć odtwarzacz muzyczny. Wystarczy, że nagrasz swoje ulubione przeboje na playera, podepniesz go do zainstalowanego w plecaku przewodu i już możesz słuchać muzyki ze swoimi znajomymi.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w treści (http://www.nanospot.eu/18-arduino)? To oczywiście zbliżona tematyka, zatem bez wątpienia również żywo Cię zaabsorbuje!

Dokładnie obserwuj ich reakcje, gdyż na pewno będą zaskoczeni świetną jakością dźwięku. Możesz być także pewien, że większość Twoich przyjaciół będzie Ci wdzięczna za umilenie wycieczki, zwłaszcza gdy jest to długa i nużąca wyprawa. Co ciekawe, w każdej chwili możesz swobodnie regulować głośność muzyki. Ułatwi Ci to specjalny regulator dźwięku umieszczony w szelce. Szybko docenisz tę zaletę szczególnie podczas wyprawy rowerowej lub pieszej wędrówki, gdy częste postoje przeznaczone na zdejmowanie plecaka i zmienianie natężenia dźwięku mogłyby zaburzyć płynność wycieczki.

Recourse zadba nie tylko o Twój komfort psychiczny ale i fizyczny. Wygodne wkładki na plecy złagodzą nacisk i zmniejszą uczucie zmęczenia. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także kieszeń atermiczna. Umieszczone w niej butelki z płynami zachowają swoją temperaturę. Podczas letnich upałów ugasisz pragnienie chłodnym napojem, a zimą ogrzejesz się ciepłą herbatą. Do kieszeni bez problemu zmieści się butelka o pojemności 0,5 l lub niewielki termos. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swoim znajomym, zabierzesz ze sobą lody, które po dużym wysiłku będą smakować jak nigdy dotąd. Praktycznym dodatkiem jest także zawieszenie obok kieszeni otwieracza do butelek. Wyposażony w taki plecak możesz zacząć szykować się do "wypadu za miasto". Teraz tylko od Ciebie zależy czy muzyka będzie towarzyszyć Twojej wyprawie.

JanSport Recourse - specyfikacja
Głośniki stereo, złącze audio, sterowanie w szelkach plecaka
Głośniki kompatybilne ze wszystkimi cyfrowymi odtwarzaczami muzyki
Atermiczna kieszonka z bocznym dostępem na butelkę i otwieraczem
30 lat gwarancji
Duża komora główna zapinana na suwak plus organizer
Materiał: 600 Denier Poly, 420 D Nylon
Waga: 1,3 kg
Wymiary: 53x36x24 cm
Pojemność: 33 litry
Cena: 329,90 zł
Źródło: VF Polska Distribution Sp. z o.o.
22/12/06, 07:01:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.