Gadżet na miarę gwiazd

Słuchawka Discovery 925 Bluetooth do telefonu GSM stała się jednym z ulubionych gadżetów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Używają jej m.in. Kasia Cerekwicka i Ania Dąbrowska.

słuchawki bluetooth
Opracował: Plantronics
Słuchawka przypadła do gustu wokalistkom, ponieważ swoim wyglądem przypomina bardziej delikatną wyrafinowaną biżuterię niż urządzenie IT. Stanowi elegancki dodatek podkreślający indywidualność osoby, która ją posiada. Ważąca zaledwie 8g słuchawka została zaprojektowana tak, aby zapewnić idealny komfort podczas jej użytkowania.

Niepowtarzalny design Discovery 925, stworzonej przez światowego lidera w produkcji słuchawek firmę Plantronics, sprawił, że jej zalety doceniły także amerykańskie celebrities. Od czasu pojawienia się produktu za oceanem słuchawki używają:Fergie, Eva Longoria Parker i Brooke Shields.

Producent zastosował w urządzeniu technologię AudioIQ, która gwarantuje doskonałą jakość odbieranego dźwięku. Niespotykany komfort rozmowy zapewnia użytkownikom kryształowa czystość odbioru oraz funkcja automatycznego dostosowywania się poziomu głośności do natężenia dźwięków płynących z otoczenia.

Po włączeniu funkcji Multipoint, do słuchawki można podłączyć dwa urządzenia Bluetooth jednocześnie.

Zaproponowana kolorystyka produktu odpowiada zarówno kobietom jak i mężczyznom. Elegancka czarna słuchawka w kolorze Onyx Black z pewnością przypadnie do gustu zarówno paniom, jak i panom. Słuchawka dostępna jest także w dwóch typowo kobiecych kolorach złotym - Alchemy Gold i różowym -Cerise Pink. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w różnokolorowe podświetlenie diodami LED, które sygnalizują nieodebrane połączenia i konieczność doładowania.

Unikatowość Discovery 925 Bluetooth podkreśla delikatne, skórzane etui znajdujące się w zestawie. Po włożeniu słuchawki do futerału pełni on funkcję ładowarki zasilanej za pomocą wbudowanego w futerał drugiego akumulatora. Dzięki temu urządzenie można doładować w dowolnym momencie i miejscu, a czas rozmowy staje się praktycznie nieograniczony. Do kompletu dołączone są żelowe końcówki w trzech rozmiarach pozwalające na idealne dopasowanie słuchawki do ucha.

Zalety produktu
- Multipoint - technologia ([poznaj system rfid) pozwalająca na używanie jednej słuchawki z dwoma urządzeniami Bluetooth
- AudioIQ - technologia automatycznie dopasowująca głośność słuchawki
i czułość mikrofonu do głośności otoczenia
- Funkcja QuickPair - upraszczająca pierwsze połączenie słuchawki z telefonem
- Różnokolorowe diody LED sygnalizujące status urządzenia
- Stabilizujące wkładki douszne (S, M, L)
- Futerał doładowujący z akumulatorem – dodatkowe 5 godzin rozmów
- Ładowarka sieciowa 100-240 V
- Kabel USB
- Do 5 godzin czasu rozmowy
- Do 7 dni czasu czuwania
- Zasięg do 10 metrów
- Waga 8 gram
- Polska instrukcja obsługi
- Polska gwarancja (2 lata)

Cena: 399 zł brutto
Źródło: Filip Marinkow
22/12/04, 07:01:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.