Dlaczego podczas wybierania platformy sklepowej nie należy sugerować się recenzjami?

sklepy Internetowe działają najczęściej w oparciu o oprogramowanie, które w łatwy dla użytkownika sposób umożliwia zarządzanie magazynem, towarami, dostawami, obrotem oraz znaczną liczbą różnych opcji.


Takie oprogramowanie określane jest najczęściej jako sklepy albo CMS-y, czyli Content Management System.


Silnik auta
Opracował: Grant.C
Źródło: http://www.flickr.com


Na rynku takich platform jest bardzo wiele. Mówiąc ogólnie tego typu system moglibyśmy podzielić na 2 główne rodzaje. Są takie, które potrzebują zainstalowania na posiadanym przez właściciela serwerze oraz takie, które takiej instalacji nie wymagają, gdyż mogłyby one działać w ramach internetowej sklepowej platformy. Ta ostatnia wersja jest o tyle ciekawsza, że stanowi najczęściej całkowity pakiet opcji. W ten sposób takie systemy nie wymagają instalacji żadnych dodatków. Systemy na platformach posiadają także tę zaletę, że pozwalają na pewne oszczędności, ponieważ od swych właścicieli nie wymuszają wydawania żadnych pieniędzy na serwer, zaimplementowanie systemu, kopię zapasową, aktualizacje czy wtyczki lub dodatki do systemu.


żelazko
Opracował: Phil Gradwell
Źródło: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Te produkty , które trzeba kupić

zakupy
Dopiero, gdy wybierzemy się na zakupy zaczyna do nas docierać jak dużo rzeczy powinno się kupić. A to wychodzi, że nie mamy jakiś butów, a to wychodzi na to, że brakuje jakiegoś talerza. W galerii handlowej dostrzeżemy, czego nam w rzeczywistości brakuje. Czasem okazuje się, że brak nam już pieniędzy na karcie kredytowej. Jednak po pierwsze powinniśmy pamiętać o tych najistotniejszych rzeczach, których rzeczywiście nam brakuje. Kobiety często odkładają na bok kupno bielizny dla siebie, bo ta, którą mają jest jeszcze okej.


W zamian należy jednak płacić abonament, który mógłby kosztować od 50 złotych. Osoba, która chce uruchomić własny sklep koncentratory tlenu online online nie ma więc prostego zadania. Całą sprawę dodatkowo utrudnia fakt, że taka osoba nie powinna sugerować się recenzjami. Po pierwsze dlatego, że różne platformy sklepowe bardzo prędko się rozwijają i już po upłynięciu roku dana opinia może być nieważna. Następnym powodem jest to, że tego typu opinie mogą wprowadzać potencjalnych odbiorców w błąd. Systemy platform sklepowych to zazwyczaj bardzo rozbudowane narzędzia i sam wykaz opcji w nich obecnych może być bardzo mylący.


Recenzenci nie zawsze starannie czytają spisy funkcji i nie są w stanie stworzyć dokładnego artykułu. Dlatego też wielokrotnie decydują się na najciekawsze elementy i przedstawiają jedynie je.
22/07/01, 07:51:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.