Karnawałowe przeboje garniturowe…

Na karnawałowych balach każdy chce wyglądać wyjątkowo.Dla panów na bal odpowiednie są zarówno klasyczne garnitury - zweryfikuj te opinie, wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak też linie przeznaczone na szczególne okazje.
Marka Digel w kolekcji Ceremony proponuje ekskluzywne garnitury i eleganckie surduty. Wszystkie elementy kolekcji zaplanowane są tak, by można było je ze sobą łączyć i tworzyć własny, niepowtarzalny strój. Dodatkowo linię tę uzupełnią plastrony, kamizelki, chusteczki itp.
Na parkiecie będą królowały ciemne, nasycone barwy. Elegancka kolorystyka podkreślona jest subtelnym blaskiem tkanin, z których uszyte są garnitury.

garnitur
Opracował: athomson
Niezależnie od barwy koszula powinna być wzbogacona o supermodne spinki, które są dziś dodatkiem koniecznym. Jednocześnie warto docenić urok krawatów.

Nie czekaj - jeśli masz ochotę przeglądnąć dalsze wiadomości (http://www.dreamtex.pl/oferta/buty) na ten niezwykle interesujący temat, to wejdź w link poniżej i przejdź do nowego artykułu.

Karnawałowe krawaty firmy Digel projektowane są w wyciszonej i spokojnej jak nigdy dotąd kolorystyce. Nie znajdziemy na nich żadnych jaskrawych czy dominujących pasków.

Kamizelki, będące niezbędnym dodatkiem eleganckiego garnituru, utrzymane w perfekcyjnie dopasowanej do garniturów kolorystyce, zachwycają subtelnymi żakardami. Paleta sięga od czerni poprzez ciemnoniebieski, aż do srebrnoszarego.

Kolekcja Ceremony zagwarantuje panom doskonały wygląd nawet na najbardziej eleganckie i wyszukane okazje!
Źródło: Digel Polska Sp. z o.o.
21/04/28, 11:41:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.