Jak opakować paczkę ?

Dzięki zastosowaniu naszych rad możesz mieć pełne przekonanie, iż wyekspediowane przez Ciebie paczki dotrą sprawnie a także w stanie nietkniętym do miejsca przeznaczenia.


Zapamiętaj - za prawidłowe przyszykowanie przesyłki do przewozu zawsze odpowie adresant.


Obudowa
Opracował: Smailo
Źródło: Smailo


Może zainteresują ciebie także

Biustonosz soft wspaniale będzie utrzymywał nasze piersi

Bielizna dla mam
Opracował: Lupoline
Źródło: Lupoline
Gdy mamy jędrny oraz pełny biust, który w dodatku przedstawia wielki rozmiar, to powinniśmy odpowiednio do niego dobrać staniki. Tak samo jak powinniśmy dopasowywać majtki do rozmiaru własnej pupy, aby przedstawiała się ona jak najbardziej apetycznie.


Czy miałyśmy już biustonosz soft?


Kiedy szukamy biustonosza, który nie będzie miał wypchanych miseczek, ponieważ tego zwyczajnie nie potrzebujemy, to koniecznie powinniśmy zobaczyć, jak prezentuje się biustonosz soft.


Purmo TempCo VT umożliwia sterowanie grzejnikiem i ogrzewaniem podłogowym
Opracował: Purmo
Źródło: Purmo


Na początek powinieneś upewnić się, że karton jest dość duży, by pomieścić cały bagaż. Zawartość pakunku nie może stykać się bezpośrednio ze ściankami opakowania. Produkt o kształtach nieregularnych powinien być ponadto chroniony należytym wypełnieniem. Po zapakowaniu nasza przesyłka musi posiadać regularne kształty - z pudła nie powinna wystawać zawartość naszej przesyłki. Jeśli w karton jest większy aniżeli treść, a nie zastosujesz uzupełnienia, jest wielkie prawdopodobieństwo, że rzeczy ulokowane w przesyłce z ulegną uszkodzeniu.


szkło
Opracował: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix


Szklane bądź delikatne obiekty wysyłaj w twardych koszach lub pudełkach, wypełnionych materiałem zmniejszającym wstrząsy oraz wytrzymałym na ściskanie (przykładowo piankowe chipsy). Materiału wypełniającego powinno być tak wiele, aby uniemożliwiał przemieszczanie się obiektu. Delikatne produkty zawsze zabezpiecz dodatkową osłoną, wrażliwe elementy zapakuj oddzielnie, owijaj dodatkowo, przykładowo folią bąbelkową.

Czytasz teraz bardzo interesujący wpis, zatem z pewnością zainteresuje Cię także ten udostępniony poniżej (https://pixlab.pl/wycen-strona-wizytowkowa-typu-multi-page) materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Do obwijania użyj jak najwięcej surowców amortyzujących. To spowoduje, iż przewożony element będzie ściśle przylegał do ścianek pudełka jak też nie będzie się przemieszczał w czasie transportu. Na pudełka z delikatnymi towarami naklejaj nalepki z napisem "uwaga szkło".


Jak prawidłowo dobrać typ opakowania? Przede wszystkim dostosuj rodzaj zapakowania do formy, masy oraz rozmiarów przesyłanych przedmiotów. To pomoże przewoźnikowi doręczyć przesyłki w nietkniętym stanie.
22/08/29, 08:03:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.