Okrycia sportowe - czy ubierasz się odpowiednio do ćwiczeń?

Bez względu na to czy biegamy, nurkujemy, szybujemy na paralotni, wspinamy się, łazimy po górach, podróżujemy na rowerze, nartach, czy też łyżwach w wyposażeniu powinny się znaleźć należyte stroje. Jakakolwiek dyscyplina sportu nastręcza uzbrojenia się w dobre spodenki i koszulkę.


Ubrania do uprawiania sportów muszą być wygodne, funkcjonalne i w stosownym formacie. Obuwie do biegania, koszulki, bądź spodnie, to fragmenty każdego odzienia biegacza. Z pewnością powinny być dobrane do warunków pogodowych.

Nie zwlekaj! Zachęcamy - kliknij po szczegóły w hiperłącze i czytaj do woli. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie dużo ciekawych wpisów.

W zimie porządniej jest ubierać się na cebulkę, w lecie stroje do treningów powinny odprowadzać pot. Jeżeli ubiór nie transportuje przyzwoicie wilgoci, to szybko nasiąka i staje się niewygodna do noszenia. Warto więc dostosować koszulki sportowe z nadrukiem do pory roku.

Dobrze mieć koszulkę, która nie jest wykonana z bawełny, a z typowo sportowego materiału, gdyż taki materiał wyraźnie porządniej absorbuje pot przez co czujemy się bardziej komfortowo.

koszulka
Opracował: Stefanie Eisenschenk
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawiając sport na świeżym powietrzu, nawet w gorące i wilgotne dni należy pamiętać o zapewnieniu organizmowi perfekcyjnych warunków do ćwiczeń, a więc dopasowaniu właściwego stroju do biegania. Nieodzowne są koszulki do biegania - oferta koszulek z nadrukiem, stworzone z tworzyw naturalnych o odpowiedniej cyrkulacji powietrza i stosownym fasonie. Surowce okryć do biegania stosowane na sezon letni powinny niezwykle dobrze odprowadzać na zewnątrz pot.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik oraz sprawdź praktyczne informacje - pochłoną Cię kompletnie.Najmniej stosowna do tego jest bawełna, jaka pochłania pot, toteż ubiory sportowe stają się ciężkie i mokre. Buty do biegania powinny być lekkie, dobrane do nogi, miękkie, także komfortowe. Bardzo ważną rzeczą w przypadku odzieży do biegania jest trwałość surowca. Ubrania do uprawiania biegania muszą gwarantować długie ich noszenie i wielokrotne pranie.


W letnie dni dobrze jest wykorzystywać czapki do biegania, chroniącej przed słońcem. Jest możliwość także zakładać opaski na głowę, albo na nadgarstek, by wchłaniały pot.
Nowoczesne tkaniny z jakich wyrabiane są koszulki sportowe z nadrukiem posiadają budowę siatki o różnej zwartości, jaka przepuszcza powietrze i odprowadza pot na zewnątrz, pozostawiając skórę suchą.
19/11/01, 07:23:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.