Przynieś wiosnę wielobarwnością!

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już mamy. I to tyle, bo jej samej jak dotychczas nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają z tej przyczyny zadecydowałyśmy przyciągnąć ją kolorem. Kiedy tak jak my spragniona jesteś barw w swej szafie, zajrzyj co kolorowego posiadają w ofercie hipermarkety dookoła ciebie, i już teraz włóż na siebie coś przebojowego. Oto nieco naszych wskazówek.

Kobieta w różowej spódnicy
Opracował: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nas ma jeden bądź więcej ulubionych barw. Wiele naszych szaf komponuje się z okryć w jednym albo dwóch naczelnych kolorach, lecz w rozmaitych tonach a także kombinacjach. Szafy w takim przypadku stają się nudne, przytłumione i brak w nich życia. Dobór pewnych kolorów ukazuje naszą indywidualność. Zabarwienia mogą nam wiele powiedzieć o danej osobie. Niezbędne jest zatem, żeby zrozumieć znaczenie każdego z barw. Stosunkowo łatwo jest wykreować szafę, w której znajdują się kostiumy, jakie do ciebie pasują oraz w jakich ty czujesz się najlepiej. To może być naprawdę satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, jak je nosić - kraina-stylu.pl/jak-dobrac-zakiet-do-figury/. Gdy zrozumiesz już, który z kolorów konweniuje do ciebie, możesz zacząć zestawiać go z pozostałymi by rewelacyjnie wyglądać. Poniżej odnajdziesz sugestie, jak wybrać kolor odzienia, który pasowałby do ciebie jak też twego charakteru.

Kiedy zakładasz żółty top czy koszulę, upewnij się, iż towarzyszą mu dżinsy lub spódnica w ciemnym odcieniu. Odcienie, takie jak czarny, popielaty czy granatowy, będą kapitalnym dopełnieniem koloru żółtego. Dajmy na to panowie mogą używać żółtego jako wyróżniającego koloru na koszuli bądź krawacie. Kobiety winny tymczasem stronić od śmiałych żółtych strojów. Mogą one wykorzystać jednak żółte apaszki względnie drobne wzory na swetrach, dzięki temu na pewno udoskonalą swój wygląd.

dziewczyna w sukience
Opracował: Jorah Mormont
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety powinny nosić odzienia w odcieniu pomarańczowym wyłącznie wtedy jeżeli stanowi on uzupełnienie ich odcienia cery. Kolor ten zwykle współgra z mocnymi odcieniami, takimi jak ciemnoniebieski, popielaty bądź nawet czarny. Kolor brzoskwiniowy, który w rzeczywistości jest odmianą koloru pomarańczowego powoduje, że kobiety przedstawiają się młodo jak też świeżo. Czasami oprócz tego dobrze jest zaszaleć z kolorami i fasonami: sprawdź ofertę . Dla płci pięknej kolor taki doskonale nadaje się na płaszcze, koszule jak też suknie. Jednakże jest to najczęściej zbyt mocny kolor, by wkładać go co dnia.
21/04/29, 01:18:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.