‭Chcesz dać swym ubraniom nowe życie? Lubisz odznaczać się w tłumie? To coś dla Ciebie!‬‬

‭Odeszły w zapomnienie na kilka lat, dziś wracają do łask i podbijają świat mody.‬‬


‭Pojawiają się w każdym możliwym miejscu - na kurtkach, bluzkach, torbach, czapkach lub ‬‬


Morowe Panny
Opracował: Dariusz Malejonek,
Źródło: Dariusz Malejonek,
akcesoriach‭.


Naszywki a także haft komputerowy stają się coraz bardziej popularne w szczegółności wśród osób młodych. Owa grupa bowiem nader często szuka sposobu, by podkreślić swoją osobowość - słowem zwrócić na siebie uwagę w tłumie „szarych“, zwyczajnych, niemal tak samo ubranych przechodniów - naszywkami. Naszywki bądź hafty mogą mieć ‬rozmaite formy oraz wzory. Kwiatki, serca, gwiazdki, zwierzęta, czaszki, flagi, bajkowe postacie, emotikony, teksty – opcji jest sporo. Haft komputerowy właściwie daje nam nieograniczone możliwości. Trudno Ci w to uwierzyć? Wystarczy, że chwycisz kartkę papieru, pióro i narysujesz własny wyjątkowy wzór, a odpowiednia firma ozdobi nim Twą ulubioną część garderoby. Czy można wyobrazić sobie skuteczniejszy sposób na to, żeby dać wyraz swej indywidualności?‬‬


Może zainteresują ciebie także

Jak ubierać się za nieduże kwoty?

autorski blog modowy Agaty Wojtkiewicz
Opracował: 38PR
Źródło: 38PR
Każdy z nas chce dobrze wyglądać oraz nosić modne ubrania. Czasem nie stać nas na odzież popularnych, nierzadko dosyć drogich firm. Mamy możliwość, by poszukać strojów, które nie cechują się topową metką, ale wciąż pozostają modne.


Gdzie kupować tanie ubrania
Warto nadmienić, iż naszywki świetnie sprawdzają się jako „środek“ do odnowy znoszonej garderoby albo też tej, która po prostu się już wyszła z mody. Z całą pewnością każdy ma w swej szafie koszulkę, spodnie czy kurtkę, którym przydałoby się nowe życie. Zamiast się ich pozbywać sięgnij po naszywki i haft komputerowy (poznaj więcej)!
19/03/06, 10:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.