Skarpetki okazują się uzupełnieniem ubioru, dbaj by były eleganckie albo oryginalne - w zależności od wymogu chwili

Skarpety bywają prawie nieodłącznym elementem codziennego i odświętnego stroju każdego pana. Są dopasowane do niemal każdego rodzaju butów i ubioru, ale trzeba wiedzieć, jak je dopasować, aby rezultat nie okazał się zgrzytliwy oraz nieestetyczny.


Do eleganckiego stroju specjalne skarpety

Różne okazje obligują do dokładnego dopasowania stroju, a to z kolei zmusza mężczyzn do zakupu odpowiednich skarpetek. Skarpety męskie socktok produkowane są w przeróżnych wersjach, krojach oraz barwach, nie zawsze pasując do wybranego stroju.

Jeżeli chciałbyś przekazać komuś dane na omawiany wątek, to wejdź na link oraz pokaż szczegóły (http://www.crossjeans.pl/ona/spodnieszorty/chinod) odnoszące się do tego zagadnienia - z pewnością go wciągną.

Trzeba pamiętać, że elegancki garnitur potrzebuje skarpet garniturowych w ciemnym lub niekrzykliwym kolorze, tymczasem niskie adidasy świetnie prezentują się w towarzystwie krótkich skarpetek, czyli stopek. Pomyślnie propozycja męskich skarpet jest bardzo zróżnicowana i panowie mogą z powodzeniem dobierać ten element ubioru do każdego stroju.
Skarpety kolorowe
Opracował: socktok.pl
Źródło: http://socktok.pl/

Lubisz niebanalne rozwiązania? Znajdź kolorowe skarpety

Choć uznaje się, że skarpety nabywane bywają w stonowanych barwach, w bieli lub czerni, w ostatnich czasach na półkach sklepów pojawiły się interesujące kolorowe skarpetki męskie (sprawdź koniecznie). Sprzedawane są one w naprawdę oryginalnych i ładnych deseniach, jak również w szerokiej gamie kolorystycznej. Panowie, którzy nie obawiają się odważnych i nieszablonowych pomysłów, mają szansę sięgnąć po eleganckie skarpetki w kolorową kratę lub inne desenie. Skarpety kolorowe projektowane są zarówno w kolorach subtelnych, jak i bardziej zdecydowanych. Bez wątpienia spodobają się młodym mężczyznom, którzy nie unikają świeżych trendów w męskiej modzie i chętnie sięgają po nowe rozwiązania.

Po domu i do pracy

Choć kolorowe skarpety mogłyby wydawać się rozwiązaniem odważnym, nie brakuje panów, którzy chętnie zakładają je w charakterze dopełnienia swojego ubioru. Wielobarwne skarpety są zakładane zarówno do stroju codziennego oraz sportowego, jak także do garnituru. Bez wątpienia są one również pomysłem na interesujący i oryginalny prezent dla pana, który posiada poczucie humoru oraz potrafi podejść do życia z dystansem, a przy tym dba o siebie i interesuje się nowościami w męskiej modzie. Istotne jednakże, by przy wyborze skarpet zdecydować na dobre jakościowo produkty, które wentylują skórę oraz okażą się trwałe.
21/01/13, 18:49:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.