Skarpetki na każdą okazję - w jaki sposób wybrać

Mówi się, że "jak cię widzą, tak cie piszą". Stwierdzenie ów ma swoje korzenie w zamierzchłej historii, które powstało nawet na wiele lat przed naszymi dziadkami.

Lata przemijają, a istota porzekadła pozostaje bez zmian. Możemy uznać, iż w zasadzie przybrało na znaczeniu. Powodów tego należy dopatrywać się w rosnącym znaczeniu wizerunku, co jest tendencją ogólnie popularyzowaną przez prasę, portale społecznościowe czy przez twórców blogów modowych, prześcigających się w tworzeniu coraz to nowych połączeń, mogących być określonymi jako modne, lub zostaną przyjęte przez społeczeństwo jako istotny składnik współczesnego świata mody, rozpoczynający nowy kanon (skarpety w Sockstok).

Może zainteresują ciebie także

Które suknie są modne wiosną?

sukienka
Źródło: pixabay.com
Każda kobieta uwielbia stale wyglądać wspaniale. Nawet w czasie kryzysu, kiedy wszyscy jesteśmy zmuszeni zaciskać pasa, jest możliwość ubrać się szykownie i kobieco. Grunt to wiedzieć jak zestawiać strój, ażeby dobrze się prezentować. Wiosenne stylizacje przywitają nas całą paletą modnych kolorów i energetycznych deseni. W tym sezonie królować będą odcienie żółci, limonki i różu, od pudrowych odcieni po wyraźną fuksję.


mężczyzna w garniturze z telefonem
Opracował: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Pogoń za dobrym stylem dotyka wszystkich i wszędzie. Lista kompozycji, których należy unikać, gdyż mogą być odebrane jako faux pas czy brak poczucia stylu wciąż rośnie, wkraczając na coraz to nowe płaszczyzny naszej egzystencji. Oczywiście znamy miejsca, w których panujący dress code nikogo nie oburza i jest rzeczą pożądaną, czego dowodem mogą być wszelkiego typu biura - jednolity, modny oraz klasyczny ubiór powoduje, iż w oczach potencjalnego klienta sprawiamy wrażenie zdecydowanie bardziej kompetentnych oraz znających się na problematyce pracy. Miejscem wymagającym stosownego outfitu będą rzecz jasna wszelkiego rodzaju miejsca święte, zatem planując wycieczkę po kirkucie warto wykazać się szacunkiem do danej kultury i dostosować się do panujących reguł nie ubierając na siebie krótkich spodni ani głębokich dekoltów nawet jeśli dokuczają nam bardzo wysokie temperatury.

Reguły związane z konkretnymi miejscami oraz okolicznościami wymagają stosownego ubioru. Gdy mimo to odczuwamy chęć nadania indywidualnego charakteru naszej stylizacji możemy pozwolić sobie na nieco luzu przemycając do ubioru wielobarwne elementy, na przykład kolorowe skarpety. W dalszym siągu ubiór będzie właściwy dla danej sytuacji, przy czym poprzez dodanie pstrokatego motywu w pewnym stopniu będzie wyrażał nas samych.
19/03/09, 09:40:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.