Ręcznik z haftem na zamówienie - nieszablonowy podarunek dla bliskiej osoby

Imieniny, rocznica ślubu, Boże Narodzenie, chrzciny, Walentynki różnorakie rocznice - powodów do świętowania jest mnóstwo.
okazje
Opracował: DA Girls
Źródło: http://www.flickr.com


Coraz częściej - zamiast tradycyjnych bombonierek czy kwiatów - wybieramy mniej typowe upominki, które na długo pozostają w pamieci obdarowanej osoby.


Do takich podarunków bezsprzecznie można zaliczyć ręcznik z haftem na zamówienie . To połączenie dwóch bardzo istotnych cech, a mianowicie nietuzinkowości i użyteczności. Wspaniale sprawdza się - chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawę - jako narzędzie reklamy zakładów lub [baleriny ortopedyczne] usług. Dowodów na potwierdzenie rzeczonej tezy nie trzeba daleko szukać. Są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić którykolwiek hotel w pobliżu, żeby się o tym przekonać. Szlafroki, ręczniki, ubrania pracowników, pościel - wyliczać można bez przerwy. Wszędzie widać wyhaftowane logo hotelu. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż nie tylko wielkie zakłady sięgają po technikę znakowania swych towarów. Czyni to także przeciętny Kowalski czy Nowak. Dlaczego? Haft na koszulkach, jeszcze nie tak dawno kojarzony jedynie z odzieżą roboczą, aktualnie powraca do łask.
Staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza wśród nastolatków, którzy chcą wyróżnić w tłumie, podkreślić swą indywidualność. Haft na koszulkach stanowi równiez wspaniały sposób na to, aby odświeżyć podniszczoną odzież (Odwiedź stronę).
20/02/08, 08:12:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.