Porządkowanie z centralnym odkurzaczem

System centralnego odkurzania nie jedynie czyni porządkowanie znacznie szybszym, lecz również pomaga usunąć groźne dla alergików roztocza oraz kurz.


Stąd warto już w fazie budowy domu rozpatrzeć jego instalację.


Musimy bowiem pamiętać o tym, że centralne odkurzanie obok np. instalacji alarmowej o wiele podnosi wartość naszego domu. Budowa (formy kompozytowe) systemu sprawia, iż porządkowanie jest ciche, zaś pod stopami nie plącze się żaden sprzęt. Cały pył oraz zużyte w czasie sprzątania powietrze są usuwane na zewnątrz . Powietrze, którym oddychamy w sprzątanym pomieszczeniu jest więc wolne od wszelkich zanieczyszczeń – nie tylko drobinek kurzu, ale też mikroorganizmów oraz roztoczy. Duża siła wciągania urządzenia sprawia, że są one usuwane nie tylko z nawierzchni wykładzin, ale także z głębszych warstw.


faktura
Opracował: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com


Odkurzacze centralne składają się z jednostki centralnej, instalacji – rur, kształtek, elastycznego ssącego węża a także dodatków.

Chcesz dowiedzieć się większą ilość wiadomości na tego rodzaju temat? Jeśli tak, to kliknij tu oraz zdobądź pomocne info - na pewno ono także okaże się dla Ciebie ekscytujące!

Jednostkę centralną z gniazdami ssącymi łączą rury z antystatycznego tworzywa. Do gniazd wkłada się giętki przewód. Wymienialne końcówki pozwalają odkurzać każde miejsce w domu, natomiast prędkość powietrza płynącego przez przewody ssące dochodzi do 130 km/h, co pozwala wyeliminować opadanie pyłu i roztoczy wewnątrz przewodów. Atutem systemów obecnych na rynku jest możliwość rozłożenia owej inwestycji na 2 etapy.


Może zainteresują ciebie także

Koniec ery papierosów z tytoniem

kobieta
Opracował: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com
Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To doskonałe wyjście.


Pierwszy z nich obejmuje ułożenie przewodów w ścianach, drugi zaś kupno oraz montaż jednostki centralnej, ssących węży oraz akcesoriów. Pozwala to na dostosowanie inwestycji do finansowych możliwości inwestora i postępów prac na budowie.
20/07/23, 07:57:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.