Ubrania, buty, dodatki

Ubranie to prosty fortel, aby się odmłodzić, zaakcentować to, co w nas ładne, co w sobie doceniamy i zamaskować felery. Żeby modnie i stylowo wyglądać, wcale nie powinniśmy mieć pękającej w szwach garderoby.
modne inspiracje
Opracował: Olsen
Źródło: Olsen
Niestety to także najprostszy sposób na to, ażeby przekroczyć granice, wbijanie się w workowatą, bezpostaciową garderobę, źle dobrane do naszej figury, stylu i usposobienia czynią, że wyglądamy niepociągająco i niezbyt młodo. Najistotniejsza maksyma to ta, że nie jesteśmy niewolnikami stylu, to ona ma nam sprzyjać, a my selekcjonujemy z aktualnych nurtów to, co nam pasuje. Mody z wybiegów powinny być jedynie natchnieniem (więcej info). Trend to nasz wybór spośród wielu gatunków, które proponuje nam styl i konstruktory. Odzież musi być zwarta z własnym charakterem, typem urody, nurtem. Sukces ikon kierunku tkwi w inteligentnym łączeniu szczegółów klasycznych z modnymi, sezonowymi trendami. Ażeby modnie i stylowo wyglądać, w żadnym wypadku nie musimy posiadać pękającej w szwach szafy. Istnieją kreacje, które styliści charakteryzują absolutnym zasadnicze. Mogą stanowić podwalinę do wielu stylizacji, ulepszać się w zależności od dodatków. W jakimkolwiek wieku możesz być powabna, pełna życia i fantastycznego wdzięku. Mała czarna, właściwe dodatki, to odzież w jakiej jakakolwiek niewiasta wygląda dobrze, prosta i nadająca się na każdą okazję. Biała bluzka, idealne spodnie, ołówkowa spódnica, obuwie czarne, trencz, to rzeczy jakie nigdy nie wychodzą z mody. Prostota i uniwersalność, minimalizm w wyborze odcieni i dodatków. Pewne zestawienia i kroje (link do strony). Szlachetne faktury i wzory. Lecz klasyka w żadnym razie nie powinna być bezbarwna.


Może zainteresują ciebie także

Ubieramy panów

Manekin
Źródło: http://pixabay.com
Odzieży dla panów zazwyczaj poświęca się dużo mniej uwagi niż damskiej. Nie znaczy to jednak, że panowie nie powinni przywiązywać wago do tego, co na siebie zakładaj. Wypływa to w jakimś stopniu z faktu, że ubiór męski jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na różnorodne uroczystości mężczyzna wybierze garnitur i będzie to pożądany rodzaj stroju. Kobiety z kolei na każde wydarzenie mają odmienną kreację.

kobiece inspiracje modowe
Opracował: Nife
Źródło: Nife
Wbrew pozorom, klasyczne zestawienia nie postarzają. Atrakcyjne dodatki przełamią urzędowy trend i przyznają stylizacji nowoczesności.
Barwy czerń, biel, czerwień, pudrowe róże, złoto i srebro w połączeniu z dobrą jakością tkanin spowodują, że mamy możliwość wyglądać jak hollywoodzka gwiazda, retro, bądź jak wielkomiejski wamp. To kierunek zarówno dla dwudziestolatek, jak i dorosłych niewiast.
Dżinsy w prostym fasonie w połączeniu ze szpilkami i białą koszulą, to obecnie klasyka i szyk, o ile dorzucimy do tego dobrane dodatki.
19/09/28, 11:11:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.