Garnitur szyty na miarę zasadniczym elementem garderoby każdego modnego pana

We współczesnych czasach nie tylko dla kobiet liczy się moda. Także panowie chcieliby czuć się atrakcyjnie, więc przypatrują się najnowszym trendom oraz uzupełniają półki w swojej szafie w coraz to nowe koszulki, spodnie oraz obuwie.


Mężczyzna w garniturze
Opracował: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych elementów garderoby jest garnitur uszyty na miarę - jego-styl.pl/meskie-trendy-slubne-w-2014-roku/. Musi posiadać go każdy przedstawiciel płci męskiej, który chciałby wyglądać fantastycznie podczas ważnych wydarzeń w życiu osobistym lub zawodowym. W jaki sposób wygląda proces szycia niniejszego garnituru? Gdy już będzie wybrany właściwy salon krawiecki, należy pomyśleć, do czego będzie konieczny nam taki strój. Okazji może być wiele, więc najlepiej zdecyduj się na jak najbardziej uniwersalny garnitur, jaki będziesz mógł nałożyć i na spotkanie z klientem, i na wieczorną kolację.

Pomyśl także, w jakich fasonach czujesz się najlepiej, aby krawiec mógł uwzględnić twoje wymogi i stworzyć znakomicie pasujący do ciebie szablon krawiecki. Pierwsze spotkanie jest skrupulatnym mierzeniem. Potem wybierana jest tkanina oraz wykończenia garnituru, w tym kieszonki, podszewki lub monogramy, popularne pośród modnych mężczyzn. Mężczyźni muszą podjąć naprawdę dużo decyzji, np. dotyczących kontrastowych przeszyć, zatem dobrze jest wziąć ze sobą wybrankę swojego serca, jaka będzie mogła nas wspierać w tych trudnych wyborach. Można też zdać się na umiejętności i praktyki krawca, który poradzi nam, w czym będziemy najlepiej wyglądać.

Pan młody ze świadkiem
Opracował: Lee Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Po ok. dwóch tyg. następuje pierwsza przymiarka, w której trakcie wprowadza się potrzebne poprawki. Na kolejnej wizycie zwykle można już zabrać gotowy garnitur, aby dobrać do niego dodatki (więcej treści), w tym skarpetki, koszula czy obuwie. Koszt takiego garnituru zaczyna się od sumy około 2,500 tysięcy i rośnie w górę zależnie od wybranej tkaniny czy wykończeń, jakie również decydują o jego perfekcyjnym wyglądzie. Dobrze skrojony garnitur będzie doskonale układać się na sylwetce i uwydatniać jej atuty. Świadomość mężczyzn co do aktualnej mody (zobacz ofertę anetta opole) jest coraz większa, dlatego na pewno bez trudności zdefiniują oni swoje potrzeby i oczekiwania, wybierając się do kompetentnego krawca. I ty zainwestuj w taki wydatek, a przekonasz się, że nie będą to zmarnowane pieniądze, kiedy przejrzysz się w lustrze.
21/03/07, 07:55:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.