Jak ulepszyć swój biust? Jakiego rodzaju sposób jest najbardziej odpowiedni? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

Lipofilling piersi jest procedurą chirurgiczną, która polega na powiększaniu piersi dzięki uzupełnianiu ich własną tkanką tłuszczową. Dzięki temu możemy stracić kilka centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich zbyt wiele, a uzyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Na czym polega taki zabieg?


Lipofiling to doskonała alternatywa dla mocniej inwazyjnego sposobu powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów.

Poszukujesz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa perfumy francuskie z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz tam wiele bardzo ciekawych danych.

Faktycznie wielką zaletą tej metody jest fakt, że do zabiegu wykorzystuje się materiał całkowicie naturalny, to oznacza, iż ryzyko reakcji alergicznych jest znikome. Ponadto znaczy to również odessanie tkanki tłuszczowej z tego rodzaju miejsc, w jakich jest niepotrzebna, czyli fałdy brzucha czy biodra.

Widzisz tutaj bardzo zajmujące informacje, jednak kliknij bez obaw tu, ponieważ to naprawdę unikalna strona www (https://serwisfryz-kos.pl/kategoria-produktu/sprzet-kosmetyczny/czesci-serwisowe/) - ona również Cię zainteresuje!

Najlepiej korzystać z najlepszych zabiegów tego rodzaju, czyli modelowanie sylwetki Kraków - poznaj tutaj.

naga siedząca kobieta
Opracował: Fotolia
Źródło: Fotolia
Pierwszym etapem zabiegu tego rodzaju jest liposukcja, czyli odessane tłuszczu. Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wstrzykuje się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy oraz adrenaliny, zmiękcza to tłuszcz, oraz powoduje, że obkurczają się naczynia krwionośne. Następnie na skórze robione są nacięcia, przez które odsysany jest tłuszcz. Kolejny etap to przygotowanie uzyskanej tkanki tłuszczowej. Tkanka tego rodzaju jest odwirowywana, dzięki temu woda i martwe komórki są oddzielane od komórek macierzystych i pełnowartościowych komórek tłuszczowych. Dzięki nim, tkanka bardziej sprawnie ulega regeneracji, stan skóry się znacząco poprawia. Ostatni etap zabiegu to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Wprowadza się go pod skórę przy pomocy bardzo cienkich kaniuli.


Cienkie pasma wprowadzane są pomiędzy skórę a gruczoł, do mięśnia piersiowego a także wokół piersi. Cały zabieg jest szybki, bo odbywa się w ciągu jednego dnia. Robią go najbardziej profesjonalne kliniki, takiego rodzaju jak powiększenie biustu tłuszczem Wrocław . Lipofilling piersi sprawia nie tylko ich powiększenie, ale i ujędrnienie. Piersi po zabiegu wyglądają naturalnie. Najlepszy lekarz powinien także zatroszczyć się o właściwe wymodelowanie piersi, przykładowo zlikwidować ich asymetrię. Zabieg może być zrobiony u kobiet, jakie potrzebują rekonstrukcji piersi, np. po mastektomii. Ale jest także rekomendowany dla każdej kobiety, jaka chce posiadać większe piersi, a jednocześnie schudnąć w poszczególnych partiach ciała. Ten zabieg powoduje, że to naprawdę jest realne.
20/01/15, 07:41:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.