Kilka słów o brodach – jak golić, niczym pielęgnować, jak stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej powinniśmy zetknąć na ulicy mężczyzn, jacy na pielęgnację własnej brody będą w mocy poświęcić rzeczywiście dużo czasu. Szczególnie w wielkich miastach olbrzymią popularność zdobyły specjalne zakłady, do jakich udają się mężczyźni w celu właściwego wystylizowania brody albo jej przycięcia.
Trzeba jednak stwierdzić, iż będzie tą wizyta, zwłaszcza w salonach, które zdobyły wielkie uznanie pośród konsumentów, potrafi okazać się jednakże dużym wydatkiem dla portfela.


kosmetyki męskie
Opracował: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com


W związku z takim, iż mężczyźni, którzy noszą tak modny ostatnio, obfity zarost, inwestują jeszcze niejednokrotnie w odpowiednie kosmetyki przeznaczone do używania w pielęgnacji brody, wszelkie zabiegi powiązane z owłosieniem na twarzy potrafią okazać się rzeczywiście dosyć kosztowne.


Bielizna na Walentynki od RESERVED
Opracował: RESERVED
Źródło: RESERVED


Kobieta w sukience
Opracował: Belo Horizonte - MG
Źródło: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Jakie produkty można kupić w hurtowni z biżuterią?

nowoczesne korepetycje
Opracował: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
W niektórych punktach zakupy mogłyby robić wyłącznie sklepy jubilerskie. Są to miejsaca w których wykona zakupy każdy, kto prowadzi sklep złotniczy lub sprzedaje pierścionki na aukcjach internetowych.


Każda hurtownia jubilerska oferuje towary ze srebra, biżuterię z diamentami, biżuterię stalową, a także zegarki oraz różne akcesoria.


Czy da się zniwelować te koszty i sami zadbać o brodę? Jak to zrobić? Wiele porad o tym, jak golić brodę czy niczym zadbać o obfity zarost powinniśmy otrzymać z Netu czy ze specjalnych czasopism. Mnóstwa zwłaszcza młodych chłopaków wiedzę na ten temat czerpie także od starszych kolegów, rodzeństwa czy rodzica.


Trzeba przyznać, iż golenie brody jest o wiele łatwiejsze aniżeli staranne przycinanie obfitego zarostu, jednak mnóstwa mężczyznom dosyć długa broda zupełnie pasuje. Biorąc pod lupę ostatnie trendy należy się czasami pomęczyć, aby wyglądać naprawdę niczym modny mężczyzna. Mnóstwa mężczyzn decyduje się na taki wygląd nie ze względu, że podoba im się taki wizerunek, a z uwagi na to, iż mogą się oni dzięki brodzie mocniej spodobać kobietom.


Oczywiście, skoro zdecydujemy się już na zapuszczenie brody, warto skorzystać z kosmetyków, które powodują, iż zarost nie będzie zarówno sztywny. Znacznie bardziej mężczyzn stosuje te artykuły w codziennej pielęgnacji.


Przycinanie brody również nie stanowi problemu, jeśli mamy lusterko i dobrze oświetlone wnętrze.


Ciągle wolno to zrobić na zasadzie prób i błędów, a jeśli nie wyjdzie – zupełnie usunąć zarost.

Nie poddawaj się! Prosimy Cię, kontynuuj oglądanie (http://englander.com.pl/) atrakcyjnych artykułów. Może Ci wówczas pomożemy? Zachęcamy zatem do naszej kolejnej witryny.

To, jak golić brodę, będzie dość oczywistą sprawą i zdecydowana wiele panów nie ma z takim problemów.
22/03/07, 07:42:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.