Jak być na bieżąco z trendami? Czy inspirację możemy znaleźć również na ulicy?

Moda stale się zmienia, może to właśnie taki aspekt tak pociąga wiele osób. Trendy bowiem należy cały czas śledzić, by nie okazało się czasem, iż coś co nosimy wyszło już z mody. Jak ktoś chce być na czasie, musi być na bieżąco. W jaki sposób to zrobić, by nic nam nie umknęło?


Sporo odnośnie trendów można dowiedzieć się z blogów modowych. Obecnie jest bardzo dużo młodych osób, które pragną dzielić się swoją pasją ze wszystkimi. Mało tego, często chętnie doradzają, jeśli ktoś zwróci się o pomoc w konkretnej sprawie. Mogą udzielić odpowiedzi na przykład czy dane spodnie męskie pasują do konkretnej koszuli czy butów. Osoby prowadzące tym bardziej te najbardziej poczytne blogi, bardzo się temu poświęcają. Mają dużą wiedzę na ten temat - wojas buty damskie. To właśnie na takich stronach możemy się dowiedzieć bardzo szybko, jeśli pojawi się na przykład jakiś trend, jaki w krótkim czasie wejdzie na ulice miast. Nie umkną nam informacje odnośnie tego, że jakaś marka obuwia wypuściła na rynek botki na koturnie, jakie są naprawdę warte uwagi. Z tego powodu chcąc być na bieżąco z modą, blogi o tematyce modowej są z pewnością czymś co może nam pomóc być w temacie.


obuwie
Opracował: patrick janicek
Źródło: http://www.flickr.com
Często to na ulicy widzimy jakieś trendy, które już się zarysowują. Wiele ludzi, szczególnie młodych, stara się wyglądać modnie i oryginalnie, co widzimy po ich stroju. Właśnie z ulic dużych aglomeracji miejskich możemy czerpać też sporo inspiracji. Często jest tak, iż na ulicy zauważymy ciuch lub buty, jakie nam się bardzo podobają i zapytujemy o nie przechodnia. Możemy często z tego typu rozmów dowiedzieć się znacznie więcej niż zakładaliśmy. Dajmy na to, iż Lacoste buty robi faktycznie świetnej jakości. Ktoś, kto już je nosi jakiś czas będzie mógł powiedzieć czy są wytrzymałe oraz czy opłaca się je kupić. Sporo na pewno mówią odwiedzane sieciówki. To właśnie te sklepy muszą być wciąż na bieżąco. Co sezon wprowadzają nowe kolekcje, które inspirowane są aktualnymi trendami. Identycznie jest z butami, gdy na przykład pójdziemy do sklepu Wojas buty damskie pasujące do aktualnych trendów z pewnością w nim znajdziemy.


Każdy ma swój sposób na modę. Należy także powiedzieć, że nie wszyscy podchodzą do takiego tematu standardowo. Niektórzy ponad trend, cenią sobie oryginalność. W taki sposób także sami coś kreują oraz mogą być inspiracją dla innych - (link do artykułu). Na pewno warto zachować w tym wszystkim swoją osobowość.
22/11/07, 10:04:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.