Minimalna zmiana, a wiele radości, czyli ciekawostki o naklejkach na komputer i smartfona

Człowiek nie lubi nudy. Najmocniej chyba młodzieniec. Nudzić potrafi jednostajność. Dużą satysfakcję przynosi zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Można pewnego dnia zdecydować się na przemalowanie lokum. Część ludzi woli kupić odzież w całkowicie odmiennej stylistyce. Panie lubią nałożyć inny kolor na włosy bądź inaczej wystylizować fryzurę.
Możliwości jest naprawdę wiele. A zmiany możesz rozpocząć od najdrobniejszych elementów. Spójrz na swojego smartfona, od nabycia wciąż ten sam. Obudowa pewnie czarna albo szara. Nudne, zgadza się? Później przypatrz się laptopowi. Czy standardowa obudowa urządzeń nie nuży cię jeszcze? Jeżeli O ile na te dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco, proponuję ci: kup ładne naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Opracował: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl
Skin czyli skórka, stylizowany pokrowiec na urządzenie. W cyberprzestrzeni jest mnóstwo firm, które sprzedają takie naklejki na laptopa. Zazwyczaj witryny dysponują obszernymi katalogami, dzięki którym upłynie ci miło czas, dokonując wyboru najlepszego desenia na laptopa. Oferta okazuje się obfita - bez problemu zobaczysz tam postacie z ulubionych programów, widokówki z najpiękniejszych miast i fotosy artystów. Możesz sobie zażyczyć, że naklejka będzie świecić w ciemności.

Jeśli wykorzystana w tym materiale narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu (https://galerialucznik.pl/) inne tego typu porady - one dotyczą pokrewnej tematyki.

Jeżeli nie spodoba ci się żaden z gotowych szablonów, duża liczba firm online udostępnia usługę wysłania im danego zdjęcia, z którego wykonają pokrowiec. Twój laptop otrzyma nowe życie! Obudowy są dopasowane do większości marek - zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E
Opracował: Sony
Źródło: Sony
Podobnie jest w wypadku naklejki na telefon. Tu też wybór okazuje się spory i umożliwia się przesłanie indywidualnego projektu. Tak samo jak skiny na laptopy, naklejki na telefon mogą świecić w ciemnościach. W ofercie napotkasz naklejki na znakomitą liczbę rynkowych modeli aparatów - ciąg dalszy.


Może zainteresują ciebie także

Jaką metodą zatroszczyć się o własnego Iphone 5?

Liczni z nas nie jest w stanie w toku dnia powszedniego obyć się bez telefonu komórkowego. Należałoby w tym miejscu zarówno napomknąć, iż dzisiaj telefon komórkowy to nie jedynie i wyłącznie urządzenie elektroniczne służące do wykonywania rozmów telefonicznych czy też wysyłania zwięzłych wiadomości tekstowych. Zyskał on bowiem niesłychanie wiele na swojej funkcjonalności, przez co nierealne wydaje się być działanie bez jego znacznego wsparcia, które nam oferuje.


Wyświetl większą mapę
Zobacz już teraz, jak bardzo da się zmodyfikować swój telefon i laptop! Powiedz precz nudzie i spraw, że znajomi dosłownie zzielenieją z zazdrości na widok twoich gadżetów!
21/10/07, 07:55:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.