Zadbane paznokcie podczas ślubu, czyli manicure dla wymagających

Ślub bierze się raz w życiu. Podobno tak jest. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego jedynego w swoim rodzaju dnia gruntownie przygotować. Pannie młodej nie daje spokoju najczęściej wybór sukni, później ubiór przyszłego męża i prawidłowe rozsadzenie gości. W głowie chodzą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, podróż poślubnej. Jak to wszystko zgrać i żeby ceremonia poszła tak jak się zaplanowało. W zamieszaniu spowodowanymi przygotowaniami nie zapomnijmy o małym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej krępującego niż chwila, w której narzeczony wkłada obrączkę swojej kobiecie, a jego oczom ukazuje się niechlujny paznokieć.


Salon piękności
Opracował: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego drogie Panie, aby uniknąć niewygodnych momentów należy zawczasu pomyśleć o zrobieniu manicure. Wizyta w salonie kosmetycznym będzie najlepszym lekarstwem dla kobiet, które marzą aby ten dzień był wymarzony. Najczęściej proponowane jest kilka możliwości, spośród których specjalistka pomoże dobrać odpowiednie uwzględniając stan naszych paznokci.

Paznokcie żelowe polecane są Paniom, które natura obdarzyła kruchymi paznokciami. Profilowanie paznokci taką metodą pozwala na ich przedłużenie, poprawę ich struktury, a także polepszenie ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już kruszył się, a paznokcie będą rzadziej się łamały. Więcej na temat znajdziesz tu: doceniana alterna.

Salon urody
Opracował: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com
Tipsy, czyli potocznie sztuczne paznokcie.

Czy teraz szukasz czegoś interesującego na omawiany wątek? Jeśli tak, to poznaj dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę derma roller.

Wykonywane są ze chemicznej nakładki pozorującej paznokieć, którą później nakleja się na płytkę paznokcia. Mogą być akrylowe lub żelowe. Żeby utrzymać efekt powinno się je uzupełniać co 4 tygodnie. Właściwie zrobiona operacja nakładania i zdejmowania tipsów nie powinna uszkodzić paznokcia. Dobiera się je do naturalnego odcienia paznokcia. Stosowanie tipsów jest polecane kobietom, których paznokcie mają nieregularny kształt. Coś dla zainteresowanych: .

Jeżeli jednak nie chcemy za dużo ingerować w wygląd swoich paznokci lub są one w całkiem dobrym stanie i nie zależy nam na ich zmianie, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu paru warstw lakieru i utwardzenie lakieru.

Obecnie oceń konsultatnka avon ten artykuł, który jest niesamowicie interesujący. Wykonaj to już w tym momencie! Przekonasz się, że rzeczywiście należy to zrobić!

Lakier ten należy zmyć po trzech tygodniach w salonie piękności. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają idealnie non stop, lakier nie odpada, a poza tym są zdrowsze niż przy nałożeniu chemicznych trików. Kobiet zadowolonych ze stanu swoich paznokci jest jak na lekarstwo, jednak dzięki współczesnym sposobom możemy zrobić wszystko, aby w dniu naszego ślubu, prezentowały się wspaniale.
21/08/11, 10:14:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.