W jakim miejscu osoba o sporej wadze jest w stanie nabyć ubrania na siebie? Czy jest jakaś alternatywa dla popularnych marek?

Osoby ze sporą tuszą mają czasem kłopot z zdobyciem dla siebie właściwego ubioru. W znanych markowych sklepach rozmiary najczęściej są do L, przez co nabycie większych ubrań nie jest tak łatwe.
W jakich miejscach szukać dużych rozmiarów?


Jeśli ktoś chciałby nabyć na przykład xxl polo lub inny strój, to warto poszukać w swoim mieście sklepiki z dużymi rozmiarami.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz w treści znajdujący się w tamtym miejscu artykuł. Są w nim uzupełniające wiadomości. One także podnoszą taką problematykę.

W takim miejscu na pewno będzie można znaleźć strój, jakiego poszukujemy. Sporo tęższych osób kupuje w tego typu miejscach, ponieważ nie wiąże się to z długimi poszukiwaniami. Poza tym takie osoby nie muszą się krępować, iż ktoś będzie w ich stronę w dziwny sposób spoglądał, że wzbudzą niepotrzebne zainteresowanie. Wręcz przeciwnie, ekspedientki przyzwyczajone są do tego, iż odwiedzają takie miejsce właśnie osoby o sporej wadze. Co więcej, często są w stanie lepiej im doradzić, aniżeli ma to miejsce w klasycznych sklepach.


rajstopy
Opracował: gemteck1


Innym pomysłem na znalezienie właściwych ciuchów będzie sklep z używanymi rzeczami. Właśnie tam często możemy napotkać towar również w bardzo dużych rozmiarach. W dobrych secondhandach można znaleźć ciuchy świetnej jakości, za małą cenę, jakie są w perfekcyjnym stanie. Z tego względu dobrze jest poszukać właśnie tam.


wizja - zakupy
Opracował: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com


Niektóre z tęgich osób wolą zlecić szycie ubrań krawcowej. To całkiem dobry sposób, natomiast z pewnością nie jest to zbyt tanie.
Rzecz jasna sporym plusem takiego rozwiązania jest ubiór dokładnie taki, jak sobie wymyślimy, jeżeli rzecz jasna osoba, jakiej zlecimy takie zadanie, będzie w stanie je dokładnie zrealizować. To zależy między innymi od zdolności.
21/07/22, 11:29:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.