W jakim miejscu osoba o sporej wadze jest w stanie nabyć ubrania na siebie? Czy jest jakaś alternatywa dla popularnych marek?

Osoby ze sporą tuszą mają czasem kłopot z zdobyciem dla siebie właściwego ubioru. W znanych markowych sklepach rozmiary najczęściej są do L, przez co nabycie większych ubrań nie jest tak łatwe.


W jakich miejscach szukać dużych rozmiarów?


Jeśli ktoś chciałby nabyć na przykład xxl polo lub inny strój, to warto poszukać w swoim mieście sklepiki z dużymi rozmiarami. W takim miejscu na pewno będzie można znaleźć strój, jakiego poszukujemy. Sporo tęższych osób kupuje w tego typu miejscach, ponieważ nie wiąże się to z długimi poszukiwaniami. Poza tym takie osoby nie muszą się krępować, iż ktoś będzie w ich stronę w dziwny sposób spoglądał, że wzbudzą niepotrzebne zainteresowanie. Wręcz przeciwnie, ekspedientki przyzwyczajone są do tego, iż odwiedzają takie miejsce właśnie osoby o sporej wadze. Co więcej, często są w stanie lepiej im doradzić, aniżeli ma to miejsce w klasycznych sklepach.


rajstopy
Opracował: gemteck1


Innym pomysłem na znalezienie właściwych ciuchów będzie sklep z używanymi rzeczami. Właśnie tam często możemy napotkać towar również w bardzo dużych rozmiarach. W dobrych secondhandach można znaleźć ciuchy świetnej jakości, za małą cenę, jakie są w perfekcyjnym stanie. Z tego względu dobrze jest poszukać właśnie tam.


Może zainteresują ciebie także

Ciekawe ubrania na zimę

W natłoku bajecznych ofert wybór dobrych lub modnych ubrań szczególnie na zimę, nie jest nigdy sprawą łatwą. Dużo w kwestii kupna kurtki zależy tutaj od indywidualnych pragnień,jak również od gustu klienta. Poruszanie się po modzie jest przecież kwestią niezwykle osobistą, dlatego też trudno ingerować w czyjeś gusta. Czasem w pewnej mierze pomóc mogą tutaj zaufani przyjaciele, bądź wykwalifikowani znawcy mody. Kanały internetowe jak i cudowne programy telewizyjne oferują tu nieraz dodatkowe wsparcie, które może niezwykle pomóc w wyborze.


wizja - zakupy
Opracował: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com


Niektóre z tęgich osób wolą zlecić szycie ubrań krawcowej. To całkiem dobry sposób, natomiast z pewnością nie jest to zbyt tanie.


Rzecz jasna sporym plusem takiego rozwiązania jest ubiór dokładnie taki, jak sobie wymyślimy, jeżeli rzecz jasna osoba, jakiej zlecimy takie zadanie, będzie w stanie je dokładnie zrealizować. To zależy między innymi od zdolności.
19/02/23, 03:29:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.