Największe błędy modowe polskich mężczyzn

Współcześnie panowie mają coraz większą świadomość jak istotny może być ich wygląd. W niniejszym materiale przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi pomyłkami.


Zbyt wielkie rozmiary (marynarki, koszule, spodnie, bluzy). Wybór nazbyt wielkich rozmiarów w stosunku do rzeczywistej sylwetki, to moim sądem najważniejszy czynnik decydujący o dzisiejszym zauważaniu polskich mężczyzn, jako osób w workowatych garniturach, koszulach z dużymi fałdami przy pasku lub kurtach z opadającymi ramionami. Dla mężczyzn w Polsce najważniejszym elementem przesądzającym o wyborach zakupowych będzie wygoda - przeczytaj nowe artykuły portalu jego-styl.pl. Nic nie zapewnia takiej wygody jak ubrania luźne i za duże. Często też panowie kupują odzienia z zapasem, gdyż może w najbliższym okresie przytyją? Problem ten dotyczy również panów przy kości, którzy to bywają przekonani, że rzeczy troszkę za duże zamaskują ich wady. Niestety jest wprost przeciwnie. Zbyt długie spodnie burzą naturalne proporcje i skracają optycznie nogi. Przetarte brzegi nogawek od szurania po chodniku, to rozpowszechniony widok na polskich ulicach.
mężczyzna
Opracował: AnEternalGoldenBraid
Źródło: http://www.flickr.com


Nieuprasowane, poplamione odzienia a również brudne buty to także widok często spotykany.
Niestety ze schludnością oraz estetyką ubrań nie jest u nas tak dobrze jak może się wydawać. Plecak do garnituru oraz kurta sportowa do gajera. Częsty widok na polskich ulicach: garnitur, koszula, płaszcz, półbuty i na ramieniu plecak z notebookiem. Plecak jest odpowiedni na ekskursje, do szkoły dla młodzieży, ale nie do gajera. Warto zainwestować w prostą, pojemną torbę czy teczkę skórzaną.


Kurty sportowe to zapewne jeszcze częstszy widok niż plecak do gajera. Pół biedy jeśli kurtka (zobacz kurtki męskie jesienne duże rozmiary) jest długa, jednolita i bez logotypufabrykanta, jednak jeśli jest to kolorowa kurta puchowa ze ściągaczem w pasie i ogromnym logo na plecach, to już to nie przejdzie - zerknij na portal jego-styl.pl. Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś wielkim kosztem a znacząco podwyższa estetykę całej postaci jak też można go ubrać nie wyłącznie do garnituru.


Koszula z krótkim rękawem do gajera jak też krawat do koszuli z krótkim rękawem. Eleganckie koszule z krótkimi rękawami są w Polsce wyjątkowo modne. Wyjątkowo modne jest również wkładanie krawata do takich koszul, w szczególności latem. Innym ogromnie często popełnianym w sezonie letnim jest wkładanie skarpetek do sandałów.
21/02/05, 07:52:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.