Przykładowy opis nowego modelu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

Jeśli chodzi o superzoomy to jest tu naprawdę duża konkurencja i trudno przebić się w nim, aby mogło to się udać trzeba pokazać rzeczywiście dobry model.

aparat cyfrowy, fotografia
Opracował: James Hurst
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładnie taki jest jednak model Canon PowerShot G3, najnowszy reprezentant bardzo lubianej przez fotografów linii PoweShot. Aparat ten został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznych rozwiązań. Wykorzystano w nim na przykład matrycę o wielkości 20,2 megapikseli, uszczelnianą obudowę oraz potężny, niezwykle mocny obiektyw. Dzięki temu powstało urządzenie, które zrobiło dużo zamieszania w tym segmencie. Już po pierwszym zetknięciu kompakt sprawia rzeczywiście dobre wrażenie.

Może zainteresują ciebie także

Jeśli jesteś początkującym fotografem, to obowiązkowo musisz poznać aktualny spis rekomendowanych obiektywów

fotografowanie
Opracował: Jackie.lck
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografowanie, identycznie jak pieczenie czy gra na gitarze, bywa pasją, której chętnie oddają się tak osiemnastolatkowie, jak i osoby po czterdziestce. O ile uczniowie gimnazjum są w stanie rozwijać swoje umiejętności pod okiem nauczycieli z pobliskich emdeków, to dorośli ludzie nade wszystko zdobywają wiedzę oddając się lekturze artykułów zamieszczonych w sieci i oczywiście blogów oraz forów dyskusyjnych. Bądź co bądź każdy debiutujący fotograf musi poznać nie tylko tajniki robienia ładnych fotografii, ale i wybrać odpowiedni dla siebie, oraz własnych możliwości, sprzęt, w tym również obiektyw.


Obudowa jest solidna i wytrzymała, a jej profil sprawia, że doskonale leży w ręce. Poza tym jej uszczelnienie sprawia, że te model aparatu użytkować będzie można nawet w gorszych warunkach pogodowych, co na pewno będzie cieszyć wielbicieli fotografowania przyrody. Jednego nie można o tym sprzęcie stwierdzić, a mianowicie że jest niewielki, raczej swoim wyglądem przypomina niedużą lustrzankę, a nie poręczny, niewielki kompakt. Lecz dla niejednej osoby będzie to plusem, gdyż pomimo swoich rozmiarów operowanie nim jest niezwykle wygodne i nie powinno sprawiać żadnych problemów. Canon PowerShot G3, poza wyśrubowanymi, typowymi parametrami które się wiążą z samym fotografowaniem, ma sporo pożytecznych funkcji użytkowych- powershot g3. Z pewnością pochwalić go można za czas gotowości do pracy. Zdjęcia robić się da już po niecałych dwóch sekundach od momentu załączenia, co stanowi bardzo dobry wynik.

kobieta robiąca zjędzia, fotograf
Opracował: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Z kolei 3,2 calowy ekran z możliwością odchylania daje niesamowicie duże możliwości jeśli będzie chodzić o wykonywanie zdjęć w nietypowych pozycjach. Dodatkową jego zaletą jest funkcja dotykowa, tym sposobem urządzeniem można będzie sterować przy pomocy ekranu. Lecz dla dużej ilości osób, jakie po raz pierwszy miały okazję ten sprzęt, jest obiektyw. Posiada on zakres ogniskowych 24-600 mm, co będzie robić wrażenie nawet wśród zawodowych fotografów.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej (http://firetms.com/) także posiada równie istotne informacje - nie zwlekaj, tylko sprawdź go.

Dzięki jego możliwościom da się wykonywać doskonałe zdjęcia i blisko, i daleko oddalonym rzeczom.
21/09/04, 07:25:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.