Thrustmaster z nową serią headsetów dla graczy

Nowa seria headsetów dla graczy
Opracował: Thrustmaster
Źródło: Thrustmaster
Producent akcesoriów gamingowych – wprowadziła do oferty nową serię przewodowych słuchawek przeznaczonych dla graczy. Headsety posiadają wzmocnioną obudowę, kierunkowy mikrofon, wysokiej jakości poduszki tłumiące dźwięki otoczenia oraz ciekawą kolorystykę nawiązującą do używanej przez gracza konsoli.

Serię nowych headsetów Thrustmaster dostępną na polskim rynku tworzą trzy modele: Y-250X kompatybilne z Xbox360, Y-250P dla grających na PC oraz PS3, a także uniwersalne Y-250CPX, które są przeznaczone dla użytkowników PC, Xbox360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4 (wszystkie modele posiadają licencje producentów platform gamingowych).

Mamy zamiar Cię zachęcić do kolejnej witryny, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo fachowych wątków. Nie ociągaj się i po prostu naciśnij odnośnik (http://galerialucznik.pl/pl/menu/maszyny-do-szycia/maszyny-do-szycia-tradycyjne/mini-maszyny-do-szycia-655.html).

Są to słuchawki przewodowe wyposażone w 5,2-metrowy kabel, mikrofon jest regulowany i odpinany – można go łatwo odłączyć by nie przeszkadzał kiedy użytkownik nie ma potrzeby korzystania z niego. Jest to mikrofon kierunkowy, co docenią pozostali gracze z drużyny – nie zbiera dźwięków tła, a jedynie komendy użytkownika.

Nowa seria headsetów dla graczy
Opracował: Thrustmaster
Źródło: Thrustmaster
Dla wszystkich osób korzystających ze słuchawek bardzo ważne są wrażenia dźwiękowe, dlatego headsety Thrustmaster mają to, czego nie oferuje wielu innych producentów: pasmo przenoszenia wynosi już od 10 Hz do 25 kHz. To oznacza istotne wzmocnienie basów, co ma znaczenie w przypadku gier, w których występują mocne elementy dźwiękowe, jak wybuchy, ryk silników czy odgłosy nadlatujących helikopterów. Wyposażenie słuchawek w wysokiej jakości poduszki blokuje przedostawanie się dźwięków z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może skupić się wyłącznie na zabawie.

Doświadczony gracz doceni komfort korzystania z nowych słuchawek Thrustmster – są w pełni regulowane i tym samym łatwo je dopasować do rozmiaru i kształtu głowy. Poduszki są miękkie, dzięki czemu nie uwierają gracza podczas długotrwałego noszenia, a waga słuchawek wynosząca 348 g sprawia, że nawet wielogodzinne korzystanie z nich nie powoduje dyskomfortu.

Na kablu znajduje się wielofunkcyjny kontroler pozwalający regulować niezależnie od siebie poziom dźwięku gry i głosów. Do słuchawek można podłączyć inne źródła obrazu i dźwięku, jak odtwarzacz MP3, smartfon, tablet.
Źródło: Veracomp S.A.
Opracował: Krzysztof Rupar
22/08/03, 07:08:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.