Kupujemy markowe słuchawki

Wiele osób używa na co dzień słuchawek do odsłuchiwania muzyki, z komórek, smartfonów czy też odtwarzaczy mp3. Lecz przeważnie są to tanie słuchawki douszne, dostarczane wraz z urządzeniem, lub też modele kupione za kilkanaście złotych w jednym z marketów. To prawda, i na takich słuchawkach da się muzyki słuchać, lecz czy aby na pewno jest przyjemność?

Słuchawki w stylu retro
Opracował: Maxell
Źródło: Maxell
Już za kilkadziesiąt złotych można przecież kupić porządne, markowe słuchawki, które będą odtwarzać muzykę a nie jedynie brzdąkać. A półka wyżej, czyli słuchawki kosztujące więcej niż 200 złotych to już sprzęt w pełni profesjonalny, dedykowany dla wymagających miłośników dobrego grania i profesjonalnych muzyków.

Spora grupa nausznych słuchawek dedykowana jest dla DJ-ów, oni właśnie potrzebują kilku specyficznych rozwiązań. Modele do zastosowań profesjonalnych powinny przede wszystkim posiadać odpowiednie pasmo przenoszenia.

Po przestudiowaniu tego materiału, polecam (https://radius.info.pl/) inne wiadomości na przedstawiany temat, które okażą się podobnie zajmujące.

Na przykład Słuchawki Philips SHL5905GY (SHL5905GY/10) będą je miały w zakresie od 12 do 23500 Hz, co gwarantuje odpowiedni poziom dźwięku bez wytłumiania najwyższych tonów. Znacznie korzystniej wyglądają pod tym względem Słuchawki Pioneer HDJ-500-W (HDJ-500-W), dla nich pasmo dochodzi do 28 tysięcy Hz a rozpoczyna się na 5 HZ. Odpowiednio zaprojektowana budowa głośników polepsza niskie i średnie zakresy częstotliwości, które są najchętniej wykorzystywane w granych przed dj-jów gatunkach muzyki.

Podobne pasmo przenoszenia posiadają także Pioneer, one także często są kupowane przez ludzi zajmujących się muzycznymi sprawami zawodowo. Są one bardzo wygodne, co przy paru godzinach spędzonych na uszach ma spore znaczenie. Poza tym producent dołączył do zestawu wymienialne poduszki nauszników, więc można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Czarno-czerwona barwa z pewnością spodoba się wielu klientom, a z pewnością do zakupu przekona ich krystalicznie czysty dźwięk, jaki mogą zaproponować. Taką samą kolorystykę i techniczne parametry mają także , w ich przypadku pasmo przenoszenia jest trochę mniejsze, lecz przy bardzo dobrej jakości wykonania nie da się tego usłyszeć.
21/08/05, 00:05:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.