W garniturze jesieni

buty GEOX
Opracował: PR Solution
Jesienne impresje Geox
Sezon urlopów dobiegł końca. Wracamy do biur, często ubrani w garnitur i eleganckie obuwie. Jednak jesień nie musi kojarzyć się tylko z niewygodą i obowiązkami. Dla tych, którzy na co dzień powinni wyglądać elegancko, Geox proponuje obuwie wizytowe z oddychającą podeszwą. Dla odmiany, na weekendową wycieczkę do lasu warto zabrać ze sobą oddychające obuwie sportowe.

buty GEOX
W jesienno-zimowej kolekcji Geox dostępnych jest kilka modeli butów wizytowych. Najbardziej interesująco prezentują się klasyczne, sznurowane półbuty z czarnej skóry. Idealnie pasują do garnituru. Wszystkie modele wyposażone są w perforowane podeszwy z unikatową membraną, które zapewniają oddech dla stóp podczas długich godzin spędzanych za biurkiem. Nowością w ofercie butów eleganckich Geox jest oddychający męski but wizytowy w całości wykonany ze skóry, bez dziurek w podeszwie.

buty GEOX
Tworząc nowy rodzaj oddychającej podeszwy, Geox wykorzystał naturalne właściwości skóry, która dzięki swojej porowatej strukturze, łatwo pochłania pot wytwarzany przez stopy. Jak dotąd podstawowym problemem w adaptacji skóry do produkcji podeszw był fakt, że pochłania ona również wodę i wilgoć z zewnątrz. Opatentowane rozwiązanie, zaproponowane przez Geox, polega na umieszczeniu wewnątrz skórzanej podeszwy zaawansowanej technologicznie membrany przepuszczającej pot i zatrzymującej wodę. Unikatowa membrana pochłania pot produkowany przez stopy, który następnie jest eksportowany na zewnątrz buta. Ta sama membrana spełnia również funkcję bariery wodoodpornej nie pozwalając wnikać do środka buta wilgoci z zewnątrz.

buty GEOX
Biznesmen w cieniu puszczy
Kiedy chcesz się oderwać od uporczywego sygnału dzwoniącego telefonu i natarczywej miejskiej wrzawy, w poszukiwaniu relaksu i ukojenia warto wybrać się na wycieczkę do lasu. Zwłaszcza teraz jesienią, leśne wędrówki mogą być niezwykle ekscytujące. Spod ściółki wyglądają grzyby, leszczyny dźwigają słodki smak orzechów, między drzewami przemykają wiewiórki, a dźwięk rykowisk zaprasza na polowanie. Włóczęga po lesie pozwala odnaleźć harmonię i energię do pracy, jest źródłem relaksu i uspokojenia. Żeby jednak móc czerpać maksimum przyjemności z odkrywania uroków lasu, trzeba zabrać ze sobą wygodne obuwie. Na takie okazje Geox proponuje buty buty erotyczne sportowe, wyposażone w oddychające podeszwy.
20/02/10, 07:11:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.