Firma Beurer – troszcząc się o wigor oraz dobre samopoczucie

Przedsiębiorstwo Breurer jest niemiecką firmą, która produkuje swe towary również w Polsce. Producent specjalizuje się w produkcji dobrej klasy urządzeń medycznych, które mają na celu polepszenie komfortu życia – wspomagania oraz polepszania samopoczucia. Osoby szukające towarów, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić szczególną uwagę na towary tego przedsiębiorstwa.
Beurer
Opracował: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie towarów firmy Beurer, który w ostatnich latach uzyskał spore poparcie wśród konsumentów jest Beurer MG 150. Za tym pojęciem kryje się wybawienie dla sporej liczby osób uskarżających się na nadmierne napięcie, chcących uspokajającego i uwalniającego od boleści masażu. Jest to masażer do pleców oraz karku. Obsługa produktu jest wyjątkowo łatwa – posiada możliwośc regulacji intensywności masażu za pomocą małej liczby przycisków. Jego niewielkie gabaryty powodują, że zajmuje niewiele miejsca – możemy zabrać go w dowolne miejsce i w każdym miejscu cieszyć się relaksującym masażem.

Może zainteresują ciebie także

Sporty wyczynowe a idealne kamery dla entuzjastów

jvc gc-xa2 adixxion
Źródło: Kamerynakask.pl
Pasjonaci ostrej jazdy na rowerze, jazdy, która fanom każdego dnia dostarcza nowych pokładów energii oraz niezwykłych emocji, wręcz nie do opisania, mogą liczyć na duże doświadczenie producenta kamer. Marka ze wszystkich sił i własnych możliwości pragnie dogodzić potencjalnym klientom. Konsumenci skupiają się na stawianych przez siebie wymaganiach, które nierzadko wskazują na ich wysokie kryteria. Wysokie wymagania klienteli sprawiają, że oferowana obecnie na rynku kamera sportowa jvc jest stale udoskonalana.


Masażer stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tu: ) jest urządzeniem ułatwiającym zmniejszenie napięcia stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego nóg. Ma możliwość dopasowania czasu. Dodatkowo prócz odprężenia masażer jest świetnym sposobem na pozostawienie stóp w dobrej formie – do zestawu dołączona jest bowiem element do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Dodatkowo można poszerzyć możliwości użytkowe poprzez dolanie olejków nawilżających do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję i witalność pragnie często sprawdzać swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie świetnej postury i dobrego zdrowia. Dla tychże osób firma Breurer posiada w swojej ofercie również wagi łazienkowe. Wyjątkowo popularny model to BEURER GS 21 Madagascar (zobacz propozycje). Waga wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po zważeniu kończy pracę samodzielnie, co wpływa na długotrwałość baterii. Dla klientów chcących wprowadzić większą ilość radosnych kolorów do wnętrza zaprojektowano kolejny model, troszeczkę bardziej kolorowa model BEURER GS 27 Paski. Waga ta jest w stanie „udźwignąć” do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.
18/06/22, 12:53:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.