Mały drobiazg jako sposób na właściwe relacje z partnerem

Dorosły mężczyzna powinien znać się na winie oraz na biżuterii. Tak mawiał mój dziadzio. Rzecz jasna była to uwaga humorystyczna, ale coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś musi znać się małżonek jeśli zależy mu żeby jego związek był szczęśliwy? Naturalnie powinien znać dobrze swą żonę. Proces to przyznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla mężczyzny, starczy odrobina wytrwałości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie
Opracował: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ów proces można sprowadzić do jednego prostego stwierdzenia, i to niezależnie od płci: „człowiek uwielbia jak się go docenia”. Banalne, nawet ogromnie. Jednakże jak wiadomo - w czort tkwi w detalach - dla jednych docenieniem będzie uśmiech oraz kawa zrobiona rano po śniadanku, inni aby poczuć się docenionym muszą dostać zbytkowny prezent. Najistotniejsze w sprawianiu radości drogiemu człowiekowi będzie wyczucie. Raczej nie wskazane jest kupić dla małżonki z okazji rocznicy ślubu kombinerek - bardziej odpowiednim acz poufałym podarkiem może być jakaś gustowna bielizna - nie zawsze, zmysłowa, po prostu komplet o którym wiemy że w odmiennych warunkach nasza połowica by sobie go nie kupiła.

Jak to jednak zrobić tak żeby nasza małżonka się nie domyśliła? Rzecz jasna w tej materii pomóc może nam net, wystarczy bowiem (podczas gdy nasza małżonka wybierze się do fryzjera, włączyć komputer po czym wystukać w wyszukiwarkę sformułowanie: bielizna sklep internetowy. Znajdziemy na pewno stosowny dla naszych potrzeb market. Z początku asortyment może nas troszkę zdeprymować, gdyż wstępujemy w nieznany nam świat, w którym rządzą pończochy samonośne albo bardotki - nic to jednak, w końcu jednak trafimy na to co będzie dla naszej małżonki najodpowiedniejsze - zobacz ofertę. Możemy mieć jakiś kłopot z dopasowaniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to metoda - wystarczy dyskretnie przepisać z posiadanych już rzeczy odpowiednie znaki i już.

Jeżeli ciekawi Cię ten temat, patrz szczegóły informacji na taki wątek, które będą niesamowicie fascynujące i z pewnością wciągną Cię bez reszty.


kobieta w bieliźnie
Opracował: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wystarczy tylko dokończyć transakcję po czym oczekiwać gońca czy doręczyciela.Jeśliby jednakże zdarzyła nam się wpadka z nieodpowiednim rozmiarem lub odcieniem, można towar w ciągu 14 dni odesłać do zbywcy a on odda nam pieniądze bądź zamieni produkt na inny.
20/06/25, 07:22:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.