Mocne włosy w 10 dni?

Mocne – bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją włosy w nieco ponad tydzień?

Zauważalnie gładsza, lśniąca i bardziej podatna na układanie fryzura, która nie puszy się i nie elektryzuje niemal od zaraz? Teraz to możliwe! Podejmując wyzwanie Pantene, można przekonać się na własne oczy, jak w zaledwie 10 dni kondycja włosów ulega widocznej poprawie.

W życiu niejednej z nas zdarzają się momenty, kiedy codzienność zaczyna przytłaczać, a powtarzalność powszednich czynności skutecznie zniechęca do dalszego działania. W takich chwilach często odczuwamy, że nadszedł czas na nowe wyzwania. Umiejętność czerpania satysfakcji z podejmowania kolejnych zadań, rozwiązywania problemów oraz podnoszenie stawianej sobie poprzeczki, są niezbędnym elementem rozwoju. Jeśli więc chcemy, by otaczająca nas rzeczywistość odzyskała barwy, a jedzenie swój smak, warto się zmobilizować i podjąć nowe wyzwanie.

Pantene
Opracował: Pantene


Zima: pora wyzwań,
lato: czas realizacji

Dwa okresy w roku zdecydowanie sprzyjają podejmowaniu wyzwań. Pierwszy z nich to początek stycznia, kiedy podsumowujemy minionych 365 dni i robimy plany na kolejne 12 miesięcy. Jednak zazwyczaj dopiero latem tak naprawdę zabieramy się za ich realizację. Dłuższy dzień, a co za tym idzie większa ilość światła sprawia, że nasze samopoczucie wyraźnie się poprawia, a my mamy więcej czasu i energii na realizację swoich zamierzeń. Najchętniej podejmujemy te wyzwania, których wymierne rezultaty możemy dostrzec gołym okiem w krótkim czasie. Ustalony termin, w którym powinnyśmy osiągnąć mierzalny cel, motywuje nas bowiem w większym stopniu niż bliżej nieokreślona czasowo wizja nawet bardziej spektakularnych rezultatów. Cele krótkoterminowe, będące celami "samymi w sobie", najczęściej dotyczą naszego zdrowia, diety i wyglądu. Zawsze jednak mają wpływ na nasze ogólne poczucie zadowolenia i satysfakcji. Czując się lepiej, wyglądając atrakcyjnie, łatwiej nam sięgać po więcej.

Krótkoterminowe cele pozwalają na szybką weryfikację skuteczności podejmowanych działań. Możemy bowiem na bieżąco obserwować czy to, co robimy, przynosi rezultaty czy może konieczna jest zmiana dotychczasowej strategii. Jeśli więc najchętniej wyznaczanymi przez nas celami krótkoterminowymi są te, związane z naszym wyglądem, warto zacząć od włosów i podjąć wyzwanie Pantene - "Mocne włosy w 10 dni". Dzięki składnikom odżywczym, zawartym w systemie szamponu i odżywki, włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem lub niewłaściwą stylizacją, co sprawia, że są widocznie mocniejsze - gładsze, bardziej lśniące i podatne na układanie oraz zdecydowanie mniej się puszą i elektryzują. W porównaniu do szamponu bez składników odżywczych, system szampon i odżywka Pantene pomaga osiągnąć ten efekt już w 10 dni.

10 dni z Pantene! Podejmij wyzwanie!
Regularne stosowanie szamponu i odżywki Pantene z formułą Amino-S, pomaga odbudować strukturę włosów od cebulek aż po końce. 18 różnych, właściwie dobranych składników, zawartych w odżywkach Pantene, odżywia i dogłębnie nawilża włosy od wewnątrz, wygładzając ich powierzchnię, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na układanie i lśnią niczym tafla lustra. Substancje te, to m.in. – wnikające głębiej niż pozostałe elementy - prowitaminy, a także alkohole nasycone, zapewniające kremową konsystencję warstwy ochronnej, która odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia włosów i zapewnia wyrównanie powierzchni każdego z nich.
Zawarta w odżywkach Pantene unikalna formuła Amino-S, będąca połączeniem protein i silikonów, przywiera do powierzchni włosa nie obciążając go. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu wiązaniu białkowemu, znajdującemu się w cząsteczce amino-silikonu, które - zakotwiczając się na powierzchni włosa – uzupełnia ubytki w jego strukturze, wyrównując ją. Działając niczym warstwa ochronna, pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosa podczas czesania, energicznego szczotkowania czy niewłaściwej stylizacji.

Dr Frauke Neuser, Kierownik ds. Kontaktów Profesjonalnych i Naukowych w Procter & Gamble, wyjaśnia: "Pantene wyrównuje powierzchnię każdego pojedynczego włosa, tworzoną przez ułożone warstwowo łuski, sprawiając, że włosy stają się widocznie mocniejsze w zaledwie 10 dni i pozostają piękniejsze na dłużej. Przeprowadzone badania dowodzą, iż - dzięki systematycznemu używaniu odżywek Pantene - włosy stają się nie tylko do 10. razy bardziej odporne na czesanie i zniszczenia spowodowane niewłaściwą stylizacją, a końcówki mniej się rozdwajają.

Zafascynował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to zdobądź uzupełniające informacje na to zagadnienie oraz zobacz praktyczne źródła (https://www.glowspa.pl/), a na pewno też przykują Twoją uwagę.

Zaawansowana formuła szamponów i odżywek Pantene, w przeciwieństwie do szamponu bez składników odżywczych, pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia włosów już po trzech użyciach i zapewnia długotrwałe nawilżenie włosów do 24 godzin".

Innowacyjna technologia szamponów i skoncentrowana formuła odżywek Pantene sprawiają, że zaledwie po 10 dniach ich stosowania możemy zaobserwować wyraźną poprawę kondycji włosów. Pierwsze oznaki mocnych włosów, które dostrzeżemy, to większa, wyczuwalna w dotyku miękkość i łatwość ich rozczesywania. Oprócz tego, widocznie większy połysk i blask oraz podatność włosów na układanie. Regularne stosowanie odżywki Pantene pomaga również utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów i kontrolować stopień ich zniszczenia, wzmacniając je i pomagając zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom wynikającym ze szczotkowania lub niewłaściwej stylizacji.

Jeśli zatem marzą się nam podatne na układanie, lśniące i jedwabiście gładkie włosy, które nie puszą się i nie elektryzują, podejmijmy 10-dniowe wyzwanie Pantene. Odstawiając na półkę szampon bez składników odżywczych i używając regularnie odpowiednio dobranego do potrzeb naszych włosów zestawu – szamponu i odżywki Pantene - na własne oczy przekonamy się, jak w nieco ponad tydzień włosy stają się wyraźnie mocniejsze – bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane energicznym szczotkowaniem lub niewłaściwą stylizacją. Podejmijmy więc wyzwanie Pantene, by... lśnić!
Źródło: Agencja Partner of Promotion Sp. z o.o.
21/12/04, 07:01:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.