Słuchaj muzyki nawet w wodzie

Niektórzy nie potrafią rozstać się ze swoją ulubioną muzyką -- nawet podczas treningu. Odtwarzacze mp3 dla sportowców muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadać wygodne słuchawki, które nie wypadną z uszu już po pierwszym podskoku. Tak jak istnieją specjalne buty do pływania, tak stworzono też urządzenia mp3, które można wziąć ze sobą na basen!


Nie jest tajemnicą, że większość dostępnych na rynku urządzeń nie spełnia podstawowych wymagań, jakie stawiają im sportowcy. Każdy, kto choć raz próbował słuchać muzyki podczas treningu wie jak irytujące potrafią być słuchawki, które ciągle trzeba poprawiać, a do tego dochodzi jeszcze lęk przed upuszczeniem lub przypadkowym zamoczeniem sprzętu…

Delfin lubi pływać

wodoszczelne słuchawki
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Na rynku pojawia się jednak coraz więcej urządzeń dostosowanych do wymagań osób prowadzących aktywny tryb życia. Jednym z takich sprzętów jest odtwarzacz plików mp3 firmy Dolphin. Obudowa urządzenia jest wykonana z wytrzymałego aluminium, a dzięki wbudowanej baterii odtwarzacz posiada zwartą, zamkniętą konstrukcję. Wrażenie robią także wymiary Dolphina: 6 cm x 2 cm 2 cm, waga -- 25 gramów! Urządzenie, w zależności od wersji, może mieć dwa lub cztery gigabajty pojemności.

Największą zaletą Dolphina jest jego całkowita wodoodporność. Dzięki temu użytkownicy mogą umilić sobie trening lub wypoczynek w wodzie słuchając ulubionej muzyki albo audiobooka.

Wodoszczelność odtwarzaczy mp3 marki Dolphin potwierdza międzynarodowy certyfikat IPX7. Oznacza to, że urządzenie bez trudu wytrzymuje długotrwałe zanurzenie w wodzie. W praktyce można więc swobodnie użytkować taki odtwarzacz w każdym środowisku wodnym -- zarówno podczas treningu w basenie jak i podczas aktywnego wypoczynku nad morzem lub jeziorem.

Opracował: Sport-shop.pl
W każdym zestawie muzycznym kluczową rolę pełnią słuchawki. Te zastosowane w odtwarzaczu Doplhin gwarantują nie tylko wodoszczelność, ale też wygodę użytkowania nawet przy wykonywaniu szybkich, gwałtownych ruchów. Stabilność słuchawek udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu długich silikonowych wkładek, które doskonale dopasowują się do uszu, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania zarówno podczas ćwiczeń na siłowni, jak i treningu cardio. Odtwarzacze mp3 dla sportowców dostępne są w sklepach sportowych (np. na stronie )
Opracował: B.S.
22/11/09, 07:01:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.