Zamień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących innowacyjnych rozwiązań XX wieku. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu odkrywca e-papierosa mógłby zostać uznany za nawiedzonego lekkoducha, dziś jego pomysł cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego odkrycia? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, składa się z więcej niż 200 związków chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze zdrowie.
kobieta
Opracował: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com
Papieros wrogiem Twojego zdrowiaNajmocniej narażony na ich działanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Substancje te w dużej mierze mają działanie rakotwórcze, a przemieszczając się wraz z dymem do narządów wewnętrznych niosą ze sobą narodzenie się wielu trudnych do leczenia nowotworów. Ze względu na często spotykany kontakt szkodliwych substancji zawartych w tytoniu z tymi częściami ciała najczęściej spotykany jest rak płuc, krtani oraz przełyku. Tymczasem e papieros posiada tego rodzaju przewagę nad swoim tradycyjnym poprzednikiem, że w swoim składzie zawiera jedynie nikotynę. Dzięki temu nałogowi palacze nie psują środowiska, w którym przebywają okropnym dymem i nie narażają nikogo na oddychanie oparami.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomaga rzucić nałógElektroniczny papieros świetnie zaspokaja głód nikotynowy jak i również nie jest powodem pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

Podoba Ci się ten treść? To przejdź do strony (https://www.klimatop.pl/816,nagrzewnica-elektryczna-dania-18kw.html), aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na ten temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Z tej przyczyny z sukcesem może być używany w miejscach ogólnodostępnych. Może stanowić także pierwszy poziom do pełnego odejścia od papierosów. Zazwyczaj osoby nałogowo palące zwykle papierosy porzucają je na rzecz elektronicznych, aby za jakich czas definitywnie uwolnić się od nałogu.

Walory e-papierosów można wymieniać w nieskończoność. Oprócz wymienionych wyżej korzyści prozdrowotnych, papierosy elektroniczne są bajecznie proste w obsłudze. Potrzebują wyłącznie czasowego napełniania płynem i ładowania akumulatorem. Ich całościowy koszt jest dużo mniejszy, niż ceny standardowych papierosów. Stało się tak dlatego, ponieważ jednorazowo zakupuje się urządzenie, a następnie wymienia się tylko płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] posiadają także korzyści higieniczne. Ponieważ ich palenie działa na zasadzie inhalacji parą, nie produkują nieprzyjemnego zapachu, który wnika w ubrania, pozostaje na dłoniach i wywołuje przykry zapach z ust.

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna alternatywa w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią gwałtownie odstawić nałogu, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wziewaniem szkodliwych substancji zawartych w zwykłym papierosie.

Może zainteresują ciebie także

Alternatywa dla palenia

kobieta
Opracował: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to świetna alternatywa w stosunku do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą samodzielnie rzucić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka połączonego z wdychaniem niezdrowych substancji zawartych w zwykłym papierosie.


Co to jest papieros elektroniczny? Papieros elektroniczny prezentuje się dokładnie tak jak tradycyjny papieros, chociaż na rynku są też dostępne bardziej okazałe wersje, takie jak podobne do długopisu. W smaku też niewiele różni się od normalnego papierosa, a co więcej nie pozostawia w ustach niesmacznego posmaku; produkuje również dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Struktura e-papierosa Jak łatwo domyślić się po nazwie, e-papieros jest przyrządem elektronicznym, w związku z czym niezbędne jest zasilanie. Rolę zasilacza zazwyczaj realizuje akumulator, ale też gniazdko elektryczne bądź wejście USB. W skład budowy e-papierosa, prócz pojemnika na płyn, atomizera (to tam płyn jest podgrzewany do postaci „dymu”) i zasilacza wlicza się również dioda, imitująca żarzenie się. Płyny do e-papierosów dostępne są w licznych wersjach smakowych, m.in. tytoniowych, co ma przywodzić na myśl smak znanych na całym świecie, marek, do których jest się przyzwyczajonym, ale także owocowych i ziołowych. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Zalety elektronicznego papierosa Najistotniejszym atutem e-papierosa jest fakt, że spełnia każdą funkcję typowego papierosa, a przy tym nie posiada równie negatywnych skutków. Ponad to, może przyłożyć się do pełnego rzucenia palenia poprzez etapowe obniżenie mocy płynu. Co więcej, elektroniczne papierosy są neutralne dla otoczenia, więc można je palić w miejscach publicznych i przy innych osobach. Oprócz tego nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a co za tym idzie ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach. Dużą zaletą ważną dla osób, które pielęgnują swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie powoduje utraty kondycji ani nie powoduje kaszlu.

Więcej w temacie e papieros można odnaleźć klikając na link.
20/06/19, 07:15:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.